Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Tango libre, Szkoła uwodzenia, Straż wiejska)

07 Sierpnia 2013

Najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

tango libre

FilmBox HD, 19:35, Miłość dodaje skrzydeł, western

Po śmierci męża doktor Belinda Simpson wyjeżdża do małego miasteczka Sikeston. Na miejscu odkrywa, że wielu mieszkańców miasta, a zwłaszcza dzieci z sierocińca, cierpią na nieznaną chorobę. Niektórzy z chorych umierają. Lekarka ma przeciwko sobie społeczność miasta. Ma także w miasteczku przyjaciół, wśród nich kowala Owena. Belinda ze wszystkich sił próbuje nieść pomoc chorym i opanować sytuację. Wsparciem dla niej jest głęboka wiara w Boga i własne umiejętności.

Cinemax, 20:00, Uciekająca dziewczyna, dramat obyczajowy

Emmie niedawno przekroczyła trzydziestkę, a jej życie zaczyna się rozpadać - w małżeństwie pojawia się kryzys, a kariera zawodowa, o której kiedyś marzyła, wydaje się wciąż daleko. Kobieta zaczyna fantazjować o Jasonie, przystojniaku ze szkoły, w którym była kiedyś zakochana do szaleństwa. Postanawia odwiedzić rodzinne strony, aby spotkać się z Jasonem i znaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania.

CANAL+, 20:00, Tango Libre, film obyczajowy

Na lekcjach tanga nieśmiały strażnik więzienny Jean-Christophe spotyka Alice. Wkrótce widzi ją w innym otoczeniu - kobieta często przychodzi do więzienia, w którym pracuje Jean-Christophe. Odwiedza męża, Fernanda, i drugiego mężczyznę, Dominica, z którym łączy ją gorąca relacja. Dominic i Fernando mieszkają w jednej celi. Wydają się akceptować związek z tą samą kobietą. Gdy mąż Alice zdaje sobie sprawę, że pojawił się drugi rywal, traci cierpliwość. Zaczyna pobierać w więzieniu lekcje tanga. Osadzeni wykonują taniec w męskich parach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-07 12:14:41

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Tango libre, Szkoła uwodzenia, Straż wiejska)

Szkoła uwodzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1