Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Tajemnica, Moja dziewczyna wychodzi za mąż, Rozbitkowie)

01 Sierpnia 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór przed telewizorem..

Moja dziewczyna wychodzi za mąż

FilmBox Family, 19:35, Mistrzyni kierownicy, film dla młodzieży

Alex Johnstone, sierota po kierowcy wyścigowym, chce iść w ślady ojca. Ponieważ nie ma dobrego samochodu, podkrada inne wozy i je testuje, co stryj na próżno stara się jej wyperswadować. Pracując w barze, dziewczyna poznaje Darryla, początkującego kierowcę rajdowego, który pomaga jej naprawić wóz. Alex ma nadzieję zdobyć licencję zawodowego kierowcy rajdowego. Musi jednak pokonać opór stryja i problemy, z którymi ma do czynienia na pewnym odcinku toru.

HBO 2, 19:35, Dziewczyna Hitchcocka, dramat psychologiczny

Film oparty na wspomnieniach Tippi Hedren, amerykańskiej aktorki odkrytej przez Alfreda Hitchcocka. Zasłynęła rolą Melanie Daniels w `Ptakach`. Pojawiła się także w kolejnym filmie tego reżysera - `Marnie`. Potem zniknęła z ekranów. Dopiero po wielu latach zaczęła opowiadać o swoich przeżyciach na planie filmów Hitchcocka i trudnej relacji, jaka łączyła ją z reżyserem - wyjątkowo skomplikowanym człowiekiem, stosującym niestandardowe metody pracy.

TV Puls, 20:00, Pracownik miesiąca, komedia

Szefostwo wielkiego supermarketu po raz kolejny organizuje konkurs na pracownika miesiąca. Faworytem do zdobycia tytułu jest wielokrotny laureat wcześniejszych edycji, kasjer Vince Downey - punktualny, sumienny i uwielbiany przez klientki. Jego przeciwieństwem jest leniwy pakowacz Zack Bradley, którego podejście do pracy kwalifikuje go raczej do miana najgorszego pracownika. Sytuacja się zmienia, gdy okazuje się, że nagrodą w konkursie jest randka z nową kasjerką, piękną Amy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz