Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sztuki wyzwolone, X Men - Ostatni bastion, Gaduła)

12 Sierpnia 2013

Co przygotowały stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór?

Sztuki wyzwolone

FilmBox, 19:00, Pan Batignole, komediodramat

Paryż, rok 1942. Pan Batignole, właściciel niewielkiego sklepiku, mimo okupacji wiedzie typowe życie paryskiego mieszczucha. Ma dobre układy z Niemcami, a wojna niewiele go obchodzi. Narzeczony jego córki, Pierre, jest kolaborantem i informatorem nazistów. Gdy pewnego dnia dzięki jego donosowi Niemcy aresztują żydowską rodzinę, państwo Batignole, wprowadzają się do ich mieszkania. Kilka dni później w kamienicy zjawia się mały chłopczyk, syn aresztowanego Żyda. Batignole w tajemnicy przed bliskimi udziela mu schronienia.

FilmBox HD, 19:30, Tajniak z klasą, komedia

Tracy Stokes wstępuje w szeregi stróżów prawa Los Angeles, ale ze względu na chłopięcy wygląd nie budzi respektu i mało kto traktuje go poważnie. Kiedy w elitarnej szkole dochodzi do morderstwa, Tracy, podszywszy się pod jednego z uczniów, przenika do jej struktur i rozpoczyna potajemne śledztwo. Wyniki dochodzenia zaskoczą nie tylko młodego detektywa, ale także jego przełożonych, którzy od tego momentu zaczną traktować Tracy`ego jak równego sobie.

HBO 2, 19:50, Zabójcza podróż poślubna, dramat kryminalny

Gabe i Tina Watsonowie, młode małżeństwo z Alabamy, udają się w podróż poślubną do Australii. Uwielbiają nurkować, dlatego całe dnie spędzają w wodzie. Idylla nie trwa długo. Podczas jednej z podwodnych wypraw kobieta umiera. Sprawa z pozoru wygląda na nieszczęśliwy wypadek. Ojciec Tiny nabiera podejrzeń w stosunku do zięcia. Rok później wychodzi na jaw, że Gabe mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią żony. Zdjęcie zrobione przez inną parę może spowodować oskarżenie go o zabójstwo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-12 15:27:50

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sztuki wyzwolone, X Men - Ostatni bastion, Gaduła)

Hahaha nic mnie dawno tak nie rozśmieszyło jak opis X-MEN. Dawno tylu błędów merytorycznych nie widziałam w kilku zdaniach. Pięknie się postaraliście...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1