Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Szklana pułapka 4.0, Bez przedawnienia, Zona. Teren prywatny)

30 Września 2013

Oto co przygotowały różne stacje telewizyjne na ten wieczór.

bez przedawnienia

TVP 1,17:55, Klan, odc. 2472

Elżbieta i Jerzy zastanawiają się, jak pomóc Beacie odzyskać pamięć. Pełna obaw przed spotkaniem z nową podopieczną, Sławą, Ola prosi Ewkę i Rafała o radę. Koziełło opowiada Pawłowi o sukcesach Błażeja, który załatwił sobie wyjazd na Antarktydę jako masażysta. Wiesław przedstawia Stasi i Jeremiaszowi wybrankę serca, Wandę. Zaprasza wszystkich do teatru.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1796

Kamil nie zgadza się na adopcję, pragnie mieć własne dziecko. Tymczasem Zuza umawia ich na spotkanie w ośrodku adopcyjnym. Żaneta i Miro mają kolejny trening off-roadowy. Kiedy Szulcowa przebiera się z biurowych ubrań, pojawia się Wojtek. Miro sprytnie odciąga Szulca. Żaneta zostaje sama na odludziu, niekompletnie ubrana. Andrzej dziękuje Basi, że złożyła wniosek rozwodowy bez orzekania o winie. Brzozowska żali się Kindze, że opuściła rodzinę, zaniedbała pracę i wszystko straciła.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 976

Norbert oznajmia Justynie, że będzie walczyć o ich małżeństwo. Dziewczyna mówi Danielowi o powrocie męża. Jego reakcja ją zaskakuje. Między Martą a jej nowym szefem dochodzi do nieporozumienia. Walawska świetnie sobie radzi na konferencji prasowej. Traci dobry nastrój, gdy odkrywa, że Chowański od dawna wiedział o romansie Roberta. Teresa podejrzewa, że Marek jest uzależniony od narkotyków. Gdy dowiaduje się, że do mieszkania Marka i Marii przyjechało pogotowie, nabiera złych przeczuć.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1