Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Strażnik granicy, Co słonko widziało, Nieznajomi)

24 Września 2013

Oto propozycje różnych stacji telewizyjnych na poniedziałkowy wieczór.

Co słonko widziało

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2469

Ola rozmyśla nad zachowaniem Norberta, który ponownie zaczyna ją nękać. Postanawia porozmawiać z Kamilą. Barbara nadal jest przekonana, że zmiana szkoły położy kres problemom z synem. Rafalski stara się wyprowadzić ją z błędu. W końcu przeprowadza z chłopcem poważną rozmowę. Julka zwierza się Grażynie i prosi ją o pomoc w odzyskaniu obojga rodziców. Chce, żeby ponownie się pogodzili. Mariusz zaprasza Michała do pubu i prosi o rękę Kingi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1793

Zdruzgotana Nicole odwiedza Leśniewską. Zwierza się z decyzji rozstania z Mikołajem. Andrzej oznajmia Izabeli, że odchodzi z Bud-Maksu. Zamierza ponownie podjąć pracę architekta. Michał jest oburzony decyzją brata. Usiłuje mu uświadomić, że uległ manipulacjom kochanki. Igor podważa decyzję redaktora naczelnego. Zleca umieszczenie innego tekstu na pierwszej stronie gazety. Szef pochwala jego wybór.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 972

Marta podejrzewa, że Robert coś przed nią ukrywa. Paulina szantażuje mężczyznę. Ten postanawia przyznać się Marcie do zdrady. Teresa i Fryderyk są zaszokowani informacjami przekazanymi przez Krystynę. Struzikowa boi się, że Marek wciągnie Marię w nałóg narkotykowy. Kamil wraca z pielgrzymki. Dorota informuje pracowników Feel Good o zebraniu wspólnoty w sprawie przyszłości kawiarni. Justyna, Daniel i Marlena postanawiają działać. Zbierają podpisy zwolenników dalszej działalności lokalu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz