Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Stalowe magnolie, Jagodowa miłość, Kocha, lubi, szanuje)

25 Czerwca 2013

Oto co na dzisiejszy wieczór przygotowały wybrane stacje telewizyjne.

Kocha, lubi, szanuje

HBO Comedy, 20:40, Kocha,lubi,szanuje; komedia romantyczna

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.

TVP 2, 21:10, Perfidny plan, film kryminalny

Trzydziestoparoletnia, atrakcyjna Carrie McMillian Ryans jest lubianą nauczycielką historii w szkole średniej. Jej sukcesy zawodowe nie idą w parze z powodzeniem w sprawach osobistych. Małżeństwo Carrie i Deana rozpadło się, gdy Dean poznał seksowną barmankę. 9-letnia Lacey chciałaby, żeby rodzice znów byli razem. Borykająca się z rodzinnymi problemami nauczycielka rozumie dramat ucznia - sieroty będącego pod opieką wuja. Związany ze światem przestępczym mężczyzna knuje intrygę. Zamierza szantażować Carrie, by przejąć fortunę jej ojca.

CANAL+ Film, 21:50, Iron Sky, komedia sensacyjna

Rok 2018. Prezydent USA wysyła załogową misję kosmiczną na Księżyc w nadziei, że zapewni jej to reelekcję. Dwóch astronautów odkrywa tajną bazę w kształcie swastyki, która powstała po ucieczce nazistów z Ziemi w 1945 r. Teraz imperium führera rusza do kontrataku zapoczątkowanego przez `meteorblitzkrieg`.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz