Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Stalowe magnolie, Jagodowa miłość, Kocha, lubi, szanuje)

25 Czerwca 2013

Oto co na dzisiejszy wieczór przygotowały wybrane stacje telewizyjne.

Stalowe magnolie

HBO, 18:40, Stalowe magnolie, melodramat

Sześć przyjaciółek przeżywa razem radości, sukcesy, nieszczęścia i porażki. Systematycznie spotykają się w salonie piękności prowadzonym przez Truvy. Podczas pielęgnacji włosów i paznokci rozmawiają o tajemnicy życia i śmierci, mężach i dzieciach, o marzeniach i lękach. Opowieść zaczyna się, gdy najmłodsza z nich, śliczna Shelby, szykuje się do ślubu. Dziewczyna bardzo pragnie dziecka. Niestety, cierpi na cukrzycę, dlatego ciąża byłaby dla niej wielkim zagrożeniem. Matka Shelby próbuje przemówić jej do rozsądku.

HBO 2, 20:00, Singielka z L.A. , komedia romantyczna 

Dale Squire to samotna mieszkanka Los Angeles. Dziewczyna pracuje w firmie produkującej programy telewizyjne i pasjonuje się fotografią. Jej największym marzeniem jest związanie się z właściwym mężczyzną. Po rozstaniach z byłymi partnerami Dale ma coraz większe obawy, czy prawdziwa miłość rzeczywiście istnieje. Pewnego dnia spotyka dawnego przyjaciela - Zacha.

Cinemax, 20:00, Kurczak ze śliwkami, komediodramat

Teheran, rok 1958. Sławny muzyk Nasser-Ali Khan opłakuje stratę ukochanych skrzypiec, które zostały zniszczone podczas małżeńskiej kłótni. Mężczyzna rozpaczliwie szuka nowych, niestety, bez skutku. Nie mogąc grać, traci radość życia. Postanawia położyć się do łóżka i czekać na śmierć. Przez siedem kolejnych dni Nasser-Ali pogrąża się w zadumie. Sny zabierają go z powrotem do czasów młodości. Z rozrzewnieniem wspomina też dawną miłość, Irane, która zainspirowała jego geniusz i muzykę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz