Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Śpiewający detektyw, Ultimatum Bourne`a, Do diabła z miłością)

23 Października 2013

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.

śpiewający detektyw

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2486

Beata odwiedza Małgosię. Korzystając z chwili, Jacek oświadcza żonie, że jest dla niego obcą osobą, a on nigdy nie zapomni krzywd, jakie wyrządziła jemu i córce. Darek wyznaje Czesi, od kogo pożyczył pieniądze. Po romantycznej kolacji oraz wspólnie spędzonej nocy Marczyński odwozi Alicję do pracy. Alicja odwiedza Pawła. Dzieli się spostrzeżeniami, jest zdumiona przemianą byłego męża. Lubicz wyznaje, że Andrzej odwiedził i jego.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1810

Zuza i Kamil podjęli decyzję o adopcji starszego dziecka. Czeka ich wizyta pracownic ośrodka adopcyjnego. Zuza prosi Kamila, by przyszedł punktualnie. Niemniej jednak Hoffer nie pojawia się na spotkaniu. Igor zaakceptował artykuł ukazujący nadużycia kolegi członka zarządu gazety. Zarząd żąda od niego sprostowania, grożąc zwolnieniem z pracy. Andrzej spotyka się z Izą u notariusza, by ostatecznie zakończyć współpracę z Bud-Maksem.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 993

Kostek nachodzi Ksenię i Jacka, nakazuje mężczyźnie trzymać się z dala od jego córki. Jeleń wycofuje zgodę na pracę Zuzy w agencji Izoldy. Dziewczyna jest załamana, zamyka się w sobie. Wszystko wskazuje na to, że minionej nocy przeżyła traumatyczne doświadczenie. Władek zwierza się Sabinie - boi się, że wyjazd Maćka do Ameryki źle wpłynie na ich związek. Małżeństwo Justyny i Norberta przechodzi kryzys. Chłopak nie może znaleźć pracy, nadal jest chorobliwie zazdrosny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz