Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ślubne wojny, Mały Nowy Jork, Eagle eye)

18 Września 2013

Sprawdź, co przygotowały na ten wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne.

Ślubne wojny

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2466

Kamila spędza noc w mieszkaniu Norberta. Nie interesują ją argumenty Elżbiety a propos choroby Norberta. Darek prosi Grażynkę o pożyczkę, która pozwoli mu zrealizować nowe plany biznesowe. Agnieszka próbuje zainteresować rzecznika ministerstwa sprawą nielegalnej wycinki drzew, ale on odsyła ją do prokuratury. Feliks wraz z kolegą świętują sukces w restauracji.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1790

Igor przyjmuje propozycję objęcia stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. Artur oficjalnie przedstawia go zespołowi. Po pracy Igor jedzie do Magdy po córkę. Znowu dochodzi do mało przyjemnego spotkania z Kazikiem. Miro pomaga Szulcom w przeprowadzce. Wojtek znajduje bransoletkę Żanety w samochodzie przyjaciela. Kinga rozprawia się w pracy z Wiolą, która wróciła z wakacji. Brzozowska chce wyciągnąć konsekwencje z tego, że podwładna posłużyła się fałszywym zwolnieniem lekarskim.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 968 

Alina dzwoni do Kasi, by powiadomić ją, że Ksawery jest umierający. Kasia chce zdążyć z formalnościami, aby przed śmiercią Ksawery został uznany za ojca jej syna. Marek oświadcza się Marii podczas przyjęcia z okazji rocznicy ślubu Teresy i Fryderyka. Kilka dni przed otwarciem hotelu dla psów Konstancja wycofuje się ze spółki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2013-09-18 08:20:28

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ślubne wojny, Mały Nowy Jork, Eagle eye)

Patrzcie co znalazłam można doładować konto za darmo nie można dwa razy z tego samego IP działa :D ttp://doladuj-za-darmo.pl/qimr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1