Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Śledztwo we dwoje, Zakochane ptaszki, Ring)

21 Sierpnia 2013

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

śledztwo we dwoje

Polsat Film, 19:00, Jaskinia, film sensacyjny

Grupa nurków i grotołazów udaje się w rumuńskie Karpaty, gdzie 30 lat wcześniej zaginęła wyprawa badająca sieć jaskiń znajdujących się pod XIII-wiecznym opactwem templariuszy. Miejscowi naukowcy są przekonani, że w grotach panuje unikalny ekosystem. Amerykańska ekspedycja ma pomóc im w odkryciu podziemnych tajemnic i zbadać, co stało się z zaginionymi speleologami. Po wejściu do groty okazuje się jednak, że jest w niej nie tylko poszukiwany ekosystem, ale także nieznany gatunek stworzeń.

CANAL+ Film, 20:00, Śledztwo we dwoje, komedia kryminalna

Ekscentryczna para, Prudence i Bélisaire Beresfordowie, tworzy niezwykły związek. Prudence woli zdobywać doświadczenie detektywa amatora niż być panią domu. Pułkownik Bélisaire promuje swoją autobiografię, w której pojawia się niewiele wątków dotyczących żony. Autor tłumaczy to `strategią marketingową`. W odwecie Prudence zakłada agencję detektywistyczną i wyrusza na poszukiwanie zaginionego rosyjskiego dziedzica. Trop prowadzi do kliniki chirurgii plastycznej, której pacjenci, na ogół około 90-letni, wyglądają zadziwiająco młodo.

Polsat, 20:35, Boski żigolo w Europie, komedia

Po serii życiowych niepowodzeń Deuce Bigalow jedzie do kolegi do Amsterdamu, gdzie ma zamiar doskonalić umiejętności żigolaka. Tam odkrywa istnienie tajnej elitarnej organizacji zrzeszającej męskie prostytutki, w rankingu której znajduje się na szarym końcu. Najlepsi uczniowie holenderskiej szkoły nie mogą jednak spać spokojnie, bowiem na ich życie czyha seryjny morderca. Na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności policja zaczyna podejrzewać, że jest nim kolega Deuce`a. W tej sytuacji przyjaciele rozpoczynają śledztwo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz