Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skazany na bluesa, Max Payne, Bohater z wyboru )

08 Października 2013

Co stacje telewizyjne proponują na wtorkowy wieczór?

Max Payne

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2477

Beata daje się przekonać do zamieszkania na Sadybie. Podczas spotkania z Arkadiuszem Grażynka zachęca go do rodzinnego wyjazdu z byłą żona i Julką do Brzezin. Przedkłada dobro dziecka nad własne uczucia. Feliks towarzyszy szefowej na targach funeralnych. Tymczasem Monika pilnie potrzebuje kierowcy. Wacek proponuje pomoc. Agnieszka popada w konflikt z Kalisiakiem, który po przeczytaniu jej artykułu w gazecie zarzuca dziennikarce, że historia z wycinką drzew została przez nią wymyślona.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1789

Mikołaj usiłuje powstrzymać Nicole przed wylotem do USA. Kasia prosi tatę o numer telefonu do cioci Moniki. Zaskoczonemu ojcu wyjaśnia, że chce ją prosić o radę w kobiecych sprawach. Monice wyznaje, że zamierza wziąć udział w castingu do reklamy. Prosi ciocię, by towarzyszyła jej podczas zdjęć próbnych. Ada i Arek odwiedzają Roztockich. Dowiadują się, że Weronika wraca do pracy i szuka niani dla Kacperka. Arek proponuje, żeby zatrudnili Adę. Weronika i Adam zostają postawieni w bardzo niezręcznej sytuacji.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 982 

Anna, która od jakiegoś czasu znów pracuje jako nauczycielka, ma coraz więcej problemów z uczniami. Wkrótce dwóch chłopców z klasy Anny zaczyna prześladować obraźliwymi SMS-ami nastoletnią miss, Kingę Kurzajczyk. Władek zastanawia się, czy powinien przyjąć propozycję przejęcia stanowiska po Wareckim. Róża i Zdzisio zdecydowanie mu to odradzają. Gdy przeszłość Bartka wychodzi na jaw, w drużynie wybucha afera, a rodzice siatkarek żądają zmiany masażysty. Do czasu wyjaśnienia sprawy chłopak zostaje zawieszony w pracy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ewela
(Ocena: 5)
2013-10-08 10:56:10

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skazany na bluesa, Max Payne, Bohater z wyboru )

Za wszelką cenę... Super film, polecam !!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-10-08 06:23:01

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skazany na bluesa, Max Payne, Bohater z wyboru )

Nic mnie bardziej nie wk*rwia jak Klany, Na Wspólnej, Pierwsze miłości na pierwszej stronie, i żeby zobaczyć coś, co rzeczywiście warto obejrzeć, muszę się dostać do 3-4 strony.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1