Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Shrek, Legenda Zorro, Z Archiwum X)

27 Września 2013

Oto propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na dobry początek weekendu.

Legenda Zorro

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 975

Dzięki wstawiennictwu Chowańskiego Marta dostaje propozycję pracy na stanowisku rzecznika prasowego firmy transportowej ATB. Pierwszego dnia prezes Dąbrowski rzuca Walawską na głęboką wodę. Rozkwitający romans Daniela i Justyny zostaje przerwany przez przyjazd Norberta, męża dziewczyny. Dagmara stara się namówić Natalię do wzięcia udziału w turnieju tańca. Uważa, że dziewczyna zrobiła wielkie postępy i na pewno sobie poradzi. Irek uważa, że Natalia się skompromituje.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 111 i 112

Ludwik kupuje Natalii nietypowy prezent - lampę antydepresyjną. Podarunek sprawia, że Boska jest jeszcze bardziej zdenerwowana. Dodatkowo naraża jej się Kuba, który zjada ostatniego czekoladowego rogalika. Tomek i jego koledze tęsknią za rodzicami, których wizyty są w ich mieszkaniu na porządku dziennym. Zbliża się Halloween. U wujka Marka Kacper zasięga rad na temat stroju. Boscy szukają sposobu na pozbycie się nachalnych gości. Kuba zostaje przewodniczącym samorządu szkolnego, a jednocześnie jest zagrożony oceną niedostateczną z kilku przedmiotów. Tomek likwiduje niebezpieczeństwo przeprowadzki Magdy do jego mieszkania studenckiego. Ludwik wraca do domu z nogą w gipsie. Każdy z domowników próbuje wykręcić się od pielęgnacji chorego.

TVN, 20:00, Shrek, film animowany

Samotność mieszkającego na bagnach ogra Shreka zostaje zakłócona przez postacie z bajek. Zostały one wypędzone ze swego królestwa przez złego lorda Farquaada. Chcąc uwolnić się od uciążliwego towarzystwa, ogr wyrusza na spotkanie z władcą, który chce zostać królem. W tym celu musi poślubić księżniczkę, a jego wybór pada na uwięzioną w wieży i strzeżoną przez smoka Fionę. Farquaad zawiera ze Shrekiem pakt - jeżeli ten sprowadzi na zamek dziewczynę, władca zwróci bajkowym postaciom ziemię. Shrek wyrusza w podróż w towarzystwie gadatliwego osła.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Wera
(Ocena: 5)
2016-05-27 16:22:58

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Shrek, Legenda Zorro, Z Archiwum X)

Zorro i jeszcze raz Zorro na TV Puls. Przyjemność w sam raz na długi weekend majowy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1