Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sam, Dwóch gniewnych ludzi, Inkarnacja)

31 Lipca 2013

Te filmy możecie obejrzeć w telewizji dziś wieczorem!

Sam

HBO, 18:35, Rozważna i romantyczna, film obyczajowy

Współczesna wersja powieści Jane Austen. Pochodzące z bogatej rodziny siostry Elinor i Marianne Dashwood prowadzą beztroskie i dostatnie życie. Sytuacja zmienia się, gdy ich ojciec zostaje zatrzymany przez FBI, a rodzinna fortuna przepada. Siostry muszą nauczyć się żyć w nowej dla nich rzeczywistości - bez pieniędzy. Znalezienie dobrze płatnej pracy oraz spotkanie właściwych mężczyzn będą stanowić dla nich ogromne wyzwania.

TVN 7, 20:00, Sam, film obyczajowy

Sam jest dorosłym mężczyzną, lecz jego rozwój psychiczny zatrzymał się na poziomie dziecka. Pracuje w kawiarni, gorliwie wypełniając swoje obowiązki. Z przelotnego związku z bezdomną kobietą ma córeczkę, którą wychowuje samotnie, wspierany przez kilkoro podobnie jak on upośledzonych przyjaciół. Problemy zaczynają się, gdy dziewczynka idzie do szkoły. Sam zauważa, że Lucy zaniedbuje naukę, aby nie być mądrzejsza od niego. Przedstawiciele opieki społecznej dochodzą do wniosku, że Samowi należy odebrać prawa rodzicielskie.

Polsat Film, 21:00, Straż nocna, horror

Współczesna Moskwa. Los świata i ludzi zależy od równowagi pomiędzy dobrem a złem. Od setek lat pilnuje jej straż nocna, która z ukrycia nadzoruje świat wampirów, magów, czarownic i innych istot podlegających siłom ciemności. Na mocy rozejmu wysłannicy zła w ten sam sposób kontrolują to, co dzieje się w świecie dobra. Pomimo czujności strażników, nadchodzi czas wypełnienia się strasznej przepowiedni. Według niej na Ziemię ma przybyć `ten wielki`, który opowie się po jednej ze stron i w ten sposób zakończy apokaliptyczną wojnę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz