Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ryzykantka, Jack i Jill, Borat)

13 Sierpnia 2013

Te filmy możecie obejrzeć w telewizji dziś wieczorem!

Ryzykantka

FilmBox Extra, 19:30, Dolina Cieni, dramat obyczajowy

Matteo jedzie z wizytą do dziadka, który mieszka w górskiej wiosce. W tym czasie trwają tam przygotowania do święta, którego historia sięga starożytności. Dzień przed rozpoczęciem uroczystości Matteo, Lidia i trzech chłopców z wioski dla zabawy odprawiają starożytny rytuał. Mateo przechodzi rodzaj inicjacji, która prowadzi go wprost w ramiona zła.

CANAL+, 20:00, Uwięzieni, thriller

Emma i David Nashowie kupują dom po okazyjnej cenie. Wkrótce w ścianach budynku odnajdują heroinę. Zanim młodzi małżonkowie zdążą zadzwonić na policję, na miejscu pojawiają się dwaj zawodowi mordercy - Ray Jaffe i Andy Spector. Nashowie zostają uwięzieni w domu. Okazuje się, że budynek, który kupili, jest centrum operacyjnym kartelu narkotykowego.

ale kino+ HD, 20:10, Ryzykantka, film sensacyjny

Policjantka z Nebraski, Kathryn Bolkovac, zasila siły pokojowe ONZ stacjonujące w Bośni. Ma doradzać i szkolić miejscowych stróżów prawa. Wkrótce styka się ze sprawą Ukrainki sprzedanej do domu publicznego w zachodniej Europie. Z czasem odkrywa więcej przypadków handlu żywym towarem. Dowiaduje się, że pracownicy ONZ są zaangażowani w proceder. Gdy usiłuje poinformować o tym przełożonych, sprawa zostaje zatuszowana. Kathryn postanawia przedstawić światu prawdę. Jedynie Madeleine Rees i Peter Ward są gotowi ją wesprzeć.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Oh!
(Ocena: 5)
2013-08-13 16:43:57

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ryzykantka, Jack i Jill, Borat)

Uwielbiam Rachel Weisz...jest piękna...i co najlepsze jestem do niej podobna:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1