Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rock of ages, Jutro będzie futro, Nikomu ani słowa)

20 Sierpnia 2013

Co poszczególne stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór?

Rock of ages

FilmBox, 19:15, Daltry Calhoun, komedia

Znakomita komedia, której producentem jest Quentin Tarantino. Poukładane życie właściciela dobrze prosperującego pola golfowego zaczyna się rozpadać, gdy nagle pojawia się jego nastoletnia córka, o istnieniu której wcześniej nie wiedział.

CANAL+, 20:00, Guido Superstar, komedia

Włoski imigrant Guido zostaje wyrzucony z pracy. Przyciąga uwagę agentów FBI. Federalni postanawiają powierzyć niepozornemu mężczyźnie bardzo ważną misję. Podając się za sycylijskiego barona narkotykowego, Guido ma przeniknąć do potężnego gangu Czerwonego Smoka i zaprzyjaźnić się z przywódcą, bezwzględnym Andrew Cho. Skromny imigrant trafia do półświatka, w którym wielkie pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety są na wyciągnięcie ręki.

Cinemax, 20:00, Rock of Ages, musical

Koniec lat osiemdziesiątych XX wieku, Los Angeles. Sherrie i Drew poznają się w podupadającym klubie Bourbon Room. Ona pochodzi z małej miejscowości, on jest barmanem. Młodzi zakochują się w sobie. Oboje marzą o wielkiej muzycznej karierze. Pewnego dnia okazuje się, że w klubie ma wystąpić legendarny rockman Stacee Jaxx.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz