Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rewers, Madagaskar, Przeminęło z wiatrem)

03 Maja 2013

Oto co ciekawego można obejrzeć w telewizji w trzeci dzień maja!

Zostańmy przyjaciółmi

TVN, 20:00, Madagaskar , film animowany

Lew Alex jest główną atrakcją nowojorskiego ZOO. Widowiskowo potrząsa grzywą i wspaniale ryczy, lecz nad polowanie przedkłada porcjowane mięso. Uwielbia publiczność, lubi wybieg z widokiem na park i dobrze się czuje wśród przyjaciół - zebry Marty`ego, hipopotamicy Glorii i żyrafy Melmana. Marty nie podziela jego entuzjazmu dla życia w niewoli. Postanawia uciec, co wpędza w kłopoty wszystkich przyjaciół. Ci, poszukując zbiega, trafiają na pokład statku, który dopływa na Madagaskar. Życie na wolności okazuje się szkołą przetrwania.

TVN 7, 20:00, Po prostu walcz!, film sensacyjny

Jake jest gwiazdą szkolnej drużyny futbolowej. Śmierć ojca przerywa spokojną egzystencję. Jego matka podejmuje decyzję o wyjeździe na Florydę. W nowym środowisku Jake czuje się outsiderem. Jego małomówność i prostolinijność nie zjednują mu przyjaciół. Któregoś dnia koleżanka zaprasza go na imprezę, którą organizuje jej przyjaciel. Mistrz nielegalnych walk, Ryan McCarthy, prowokuje Jake`a i dochodzi do konfrontacji. Ciężko pobity chłopak myśli o rewanżu. Zapisuje się na treningi mieszanych sztuk walki, które prowadzi charyzmatyczny Jean Roqua.

TVP Kultura, 20:20, Jabłka Adama, komediodramat

Neofaszysta Adam, po wyjściu z więzienia, zostaje objęty programem resocjalizacyjnym i skierowany do małego wiejskiego kościółka, gdzie ma uczyć się od nowa podstawowych wartości. Pastor, wielebny Ivan, ma doświadczenie w obcowaniu z życiowymi wykolejeńcami. Na jego plebanii mieszkają już Gunnar, kiedyś tenisista, dziś alkoholik, a także nieustępujący mu w piciu Khalid, arabski imigrant, który wcześniej utrzymywał się głównie z okradania stacji benzynowych. Ivan opiekuje się nimi z równym zaangażowaniem, jak własnym niepełnosprawnym synem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tak...
(Ocena: 5)
2013-05-03 20:01:26

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rewers, Madagaskar, Przeminęło z wiatrem)

*kiedyś;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tak...
(Ocena: 5)
2013-05-03 20:00:26

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rewers, Madagaskar, Przeminęło z wiatrem)

Właśnie obejrzałam po raz pierwszy w życiu Przeminęło z wiatrem... Jestem wzruszona... Piękny film...jedynie jestem zawiedziona tym że nie oglądałam od początku. Obym to jeszcze kiedyż nadrobiła. Film zasłużył na miano klasyku...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aniołka
(Ocena: 5)
2013-05-03 09:00:23

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rewers, Madagaskar, Przeminęło z wiatrem)

Przeminelo z wiatrem... mmmm super popołudnie się zapowiada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1