Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Przyszłość, Zamiana ciał, Ty będziesz następna)

01 Października 2013

Oto filmy na wtorkowy relaks przed telewizorem!

Zamiana ciał

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2473

Stanisława, Jeremiasz, Wanda i Wiesław udają się do teatru. Ola zdaje dyrektorowi bezpośrednią relację z ostatniej wizyty. Szef zaleca dziewczynie utrzymanie dystansu i odradza zbytnią poufałość z podopieczną. Kinga przyjmuje pierścionek zaręczynowy od Mariusza. Feliks i Wacek knują intrygę przeciw szefowej z udziałem Moniki w roli głównej.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1797

Mikołaj prosi Nicole o wybaczenie. Twierdzi, że nie potrafi bez niej żyć. Nicole wyznaje mężowi, że spodziewa się dziecka. Mikołaj doznaje szoku. Ola ma pierwsze spotkanie w ośrodku leczenia uzależnień. Kiedy młoda Zimińska poznaje resztę grupy, zniechęca się. Miro kończy treningi z Żanetą. Przeraża go myśl, że Wojtek ich nakryje. Żaneta nie rezygnuje, daje ogłoszenie na forum internetowym, że szuka partnera do jazdy.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 977

Norbert jest w stanie wybaczyć Justynie zdradę, chce ratować małżeństwo. Dziewczyna podtrzymuje swoją decyzję. W pracy mówi Danielowi o rozstaniu z mężem. Mężczyzna stwierdza, że romans był błędem, nie chce się z nią wiązać, bo kocha Sarę. Kasia idzie na rozmowę z księdzem w sprawie chrztu Ksawerego. Boi się reakcji proboszcza na informację, że dziecko zostało poczęte metodą sztucznego zapłodnienia. Bogdanowi nie podoba się, że Magda planuje przyszłość z Krzysztofem. Mówi kochankowi córki, że jeśli kocha Zwoleńską, powinien ją zostawić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-10-01 15:57:26

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Przyszłość, Zamiana ciał, Ty będziesz następna)

9

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1