Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Przerwane objęcia, Lena, Pociąg strachu)

23 Maja 2013

Chciałabyś spędzić czwartkowy wieczór przed telewizorem? Oto nasze propozycje filmowe.

Przerwane objęcia

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2451

Bogna narzeka na pogarszającą się sytuację finansową rodziny. Leszek przyznaje, że ma ukryte pieniądze, jeszcze z dawnych czasów. Mimo sprzeciwu żony udaje się na miejsce, gdzie kiedyś je ukrył, ale okolica zmieniła się nie do poznania. Znając wyniki ekspertyzy budynku, Jacek zdecydowany jest na zakup mieszkania. Renata przychodzi do biura i w obecności wszystkich wszczyna kłótnię z Antkiem. Rafał zapewnia Olę o swoim uczuciu i potwierdza, że chce zostać jej mężem, ale wyznaje, iż na pewno nie będą mieli dzieci.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 949

Klara zgadza się, by na jakiś czas zamieszkał u niej ojciec, który twierdzi, że po bankructwie firmy i licytacji mieszkania nie ma gdzie się podziać. Nie podoba się to Hubertowi, który uważa, że mężczyzna wykorzystuje córkę, a ona będzie przez niego cierpieć. Robert zwalnia Paulinę. Wściekła dziewczyna jedzie do Marty. Chce porozmawiać z Walawską o jej mężu. Bartek angażuje się w związek z Asią. Ona wstydzi się zajęcia chłopaka, nie chce, by uznano ich za parę. Marcin chce dołączyć do grupy striptizerów `Fire`.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1767

Kiedy Ola wraca ze szpitala, Daniel ją odwiedza. Chłopak wie, że młoda Zimińska świadomie zażyła narkotyki. Dziewczyna tłumaczy, że zrobiła to, by łatwiej znieść rozstanie z Olivierem. Paweł prosi Martę, żeby opowiedziała mu o Januszu. Jaki był, co lubił. Konarską coraz bardziej niepokoi jego zachowanie. Tego samego dnia Woliński przychodzi do Ostrowskiego. Mówi, że wie, iż bije w nim serce Janusza. Ordynator wzywa Kamila. Jest przekonany, że zdradził on Pawłowi tajemnicę lekarską.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2013-05-25 10:32:24

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Przerwane objęcia, Lena, Pociąg strachu)

Módlcie się Nowenną Pompejańską, Matka Boża na pewno Was wysłucha!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1