Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Prezydencka córka, Tylko spokojnie, Ogród rozkoszy ziemskich)

13 Czerwca 2013

Oto nasze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Prezydencka córka

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1779

Tuż przed egzaminem Ola nerwowo przeszukuje pokój. Znajduje resztki narkotyków i z ulgą je zażywa. Po wyjściu z domu dzwoni do znajomego dilera i zamawia kolejną porcję. Izabela odwiedza komisarza Wróbla na komisariacie policji. Pyta, czy zostaną jej postawione zarzuty w sprawie śmierci byłego męża. Chce mieć szansę, by móc się bronić. Między Żanetą a Wojtkiem dochodzi do ostrej kłótni. Żona oskarża go o zdradę.

Polsat, 20:00, Prezydencka córka, komedia romantyczna

Nastoletnia Samantha Mackenzie marzy, by wyrwać się spod opieki rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Lecz jej ojciec - prezydent Stanów Zjednoczonych, nie tylko nie zgadza się na wyprowadzkę córki, ale nie pozwala jej na pójście do kina bez ochrony. Wyjazd na studia też nie przynosi upragnionej samodzielności - nadal chodzą za nią ochroniarze, a koledzy nie pozwalają jej zapomnieć, kim jest. Kiedy najważniejsza studentka w kraju zakochuje się w przystojnym Jamesie, wychodzi na jaw, że nie jest on tym, za kogo się podaje.

TV 4, 20:00, Świntuch - następnego dnia, komedia

Uczniowie szkoły średniej na Florydzie organizują festiwal szekspirowski. Okazuje się, że szacowne dzieła literackie wciąż budzą wielkie emocje na amerykańskim Południu, szczególnie wśród rasistów. Na czele komitetu protestującego przeciwko `obsceniczności` klasyki światowego dramatu staje panna Balbricker, nauczycielka gimnastyki. Z kolei miejscowemu Ku-Klux-Klanowi nie podoba się, że rolę Romea reżyser przedstawienia powierzyła Indianinowi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-13 18:45:15

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Prezydencka córka, Tylko spokojnie, Ogród rozkoszy ziemskich)

ja już widzę film dla siebie! "Morderczy rój" hahaha :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-13 00:24:48

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Prezydencka córka, Tylko spokojnie, Ogród rozkoszy ziemskich)

Dla tych co chcą obejrzeć coś ambitniejszego - Jan Jakub Kolski - "Afonia i pszczoły"23:15 na tvp2. Najlepsze filmy w telewizji na cały tydzień: facebook.com/pocahontasrecenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1