Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Prezydencka córka, Idealny facet dla mojej dziewczyny)

31 Października 2013

Oto co przygotowały poszczególne stacje telewizyjne na czwartkowy wieczór z pilotem w ręku.

idealny facet dla mojej dziewczyny

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2491

Grażynka dowiaduje się o nowej miłości Martyny - Jacku, z którym dziewczyna zamierza założyć rodzinę. Paweł dostaje zaproszenie na wykład znajomego profesora. Ojciec ciężarnej dziewczyny odwiedza Miłosza i żąda, by po urodzeniu dziecka poddał się testom DNA potwierdzającym ojcostwo. Pawełek rezygnuje z wyjazdu do Agnieszki. Woli zostać z ojcem w domu, aby w razie konieczności odwiedzić mamę w szpitalu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1815

W ramach przeprosin Karina zaprasza Olę do siebie. Zimińscy, chcąc pokazać, że ufają córce, zgadzają się. Nie zdają sobie sprawy, jak błędna jest to decyzja. Po wspólnie spędzonej nocy Damian wybacza Monice udział w reklamie bielizny. Wkrótce zostaje wezwany na spotkanie z przewodniczącym senackiej komisji etyki. Basia po raz pierwszy spotyka Smolnego, który robi na niej pozytywne wrażenie. Kinga jest niezadowolona z prezentacji, którą Basia przygotowała dla zarządu. Robi szwagierce awanturę w obecności zespołu, po czym ją przeprasza.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 999

Chowański odwiedza Martę. Chce wiedzieć, czy kobieta życzy sobie, by nadal sponsorował wydawnictwo Roberta. Walawska zamierza zabrać Ewę w odwiedziny do jej brata. W ostatniej chwili Piotr odwołuje wizytę. Zachowuje się nerwowo, widać, że coś ukrywa. Prawnik przygotowuje Klarę do rozprawy z ojcem. W trakcie próbnego przesłuchania dziewczyna traci panowanie nad sobą. Majka zasypuje Bartka SMS-ami, wymusza spotkanie. Asia jest świadkiem ich rozmowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz