Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Predator, Dom Dusz, Pocałunek smoka)

25 Kwietnia 2013

Oto najciekawsze propozycje na czwartkowy wieczór:

Predator

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2437

Arkadiusz spędza noc w klinice. Badania wykazały, że utrata przytomności spowodowana była przemęczeniem i stresem. Rankiem Arkadiusz dziękuje Pawłowi i Grażynce za pomoc. W firmie Jerzego trwają ostatnie przygotowania do wyjazdu do Berlina. Renata ma przejąć wszystkie obowiązki biurowe. Mariusz ponownie spotyka Kingę. Właściciele Tropka dają synowi na imię Tadeusz - na cześć doktora Koziełły. Postanawiają też, że Tropek zostanie u Koziełłów na stałe. Przełożony Norberta przeprowadza z nim rozmowę na temat rozpoczęcia terapii.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 929

25-letnia, atrakcyjna Paulina rozpoczyna pracę w wydawnictwie Marty i Roberta. Dziewczyna zdobywa sympatię i zaufanie Roberta. Marta nie potrafi się do niej przekonać. Wkrótce Paulina zaczyna otwarcie adorować Roberta. Marta i Chowański zbliżają się do siebie. Elżbiecie nie podoba się, że córka znów mu zaufała. Ksawery kolejny raz traci przytomność. Lekarz odsyła chłopaka na specjalistyczne badania. Rybińscy niepokoją się o zdrowie syna. Magda jest świadkiem awantury między Zofią i Krzysztofem.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1751

Maria jest roztrzęsiona po rozmowie z Bogdanem. Okazuje się, że ma list, w którym matka Bogdana wyrzekła się go. Włodek uważa, że Berg powinien go przeczytać, jednak Ziębowa jest innego zdania. Basia i Andrzej wyjeżdżają do USA. Michał odwozi ich na lotnisko. Okazuje się, że Andrzej zostawił telefon w domu. Tego samego wieczoru Jagoda dzwoni na komórkę Brzozowskiego. Daniel odbiera połączenie. Zuza postanawia, że nie będzie się więcej starać o dziecko. Doktor Ostrowski utwierdza ją w tej decyzji. Nie wiadomo jednak, jak zareaguje Kamil.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz