Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Poznasz przystojnego bruneta, Królewna Śnieżka, Garfield)

31 Maja 2013

Oto najlepsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Poznasz przystojnego bruneta

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 955

Magda podejrzewa ojca o romans z Alicją. Bogdan wszystkiemu zaprzecza, ale kolejny raz spotyka się z kobietą. Klara i Hubert przypuszczają, że Olgierd nadużywa alkoholu. Dziewczyna każe ojcu wyprowadzić się z mieszkania, ale mężczyźnie znów udaje się wpłynąć na zmianę jej decyzji. W trakcie koncertu Tiny i Huberta w `Feel Good` pojawia się nieproszony gość - Rick. Kasia i Ksawery zbliżają się do siebie. Dziewczyna chce, by chłopak uczestniczył w życiu jej dziecka. Stan zdrowia Ksawerego ulega pogorszeniu.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odcinki 101, 102

Tomek i jego koledzy szukają mieszkania do wynajęcia. Natalia próbuje odwieść chłopaka od tego pomysłu, ale dowiaduje się od pozostałych, że zazdroszczą Tomkowi. Natalia jest zawiedziona, że chłopcy nie pamiętają o jej urodzinach. Robi Ludwikowi wyrzuty, że im nie przypomniał. W końcu chłopcy robią Natalii urodzinową niespodziankę. Dziadek Zenon uczy Tomka warzenia piwa. Natalię niepokoi zamiłowanie starszego pana do alkoholu. Ludwik ma inne zdanie - uważa to za cenną umiejętność. Gdy mieszkanie wypełnia się specyficznym zapachem, Ludwik weryfikuje swój pogląd.

FilmBox Extra, 19:15, Poznasz przystojnego bruneta, komedia romantyczna

Emerytka z Londynu, Helena, zostaje porzucona przez męża, Alfiego, który nie może pogodzić się ze starością. Gdy załamana starsza pani szuka pocieszenia u wróżki, były małżonek trenuje na siłowni, kupuje sportowe auto i żeni się z długonogą call girl. Córka skłóconej pary, historyk sztuki, Sally, żyje w nieudanym związku z Royem. Aby utrzymać siebie i męża, kobieta zatrudnia się w galerii przystojnego Grega, w którym się podkochuje. Gdy ona marzy o romansie z szefem, Roy flirtuje z tajemniczą sąsiadką.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pp
(Ocena: 5)
2013-05-31 00:22:17

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Poznasz przystojnego bruneta, Królewna Śnieżka, Garfield)

Możecie nie zwrócić po opisie uwagi na "Wendy i Lucy", ale warto wiedzieć, że to jeden z tych bardzo mało znanych filmów z Michelle Williams! Najlepsze filmy na cały tydzień na Pocahontas Recenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1