Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Piła IV, Jesteś bogiem, Dziedzic maski)

25 Października 2013

Przedstawiamy propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na piątkowy wieczór.

dziedzic maski

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 995

W tajemnicy przed Walerią Stefan spotyka się z Oksaną i Saszą. Chłopiec lgnie do niego, widać, że bardzo się za nim stęsknił. Stefan zwierza się Kasi, że nie wie, co robić. Waleria nalega, by się rozwiódł, a Oksana prosi, by z tym zaczekał. Tomala kontaktuje się z Sabiną. Prosi o wysłanie mu paczki do aresztu. Kordian jest oburzony, gdy kobieta zgadza się spełnić prośbę majstra. Władek i Cieślakowie postanawiają wspomóc finansowo Sabinę, by mogła w terminie otworzyć salon. Klara odkrywa, że Olgierd założył w sądzie sprawę o alimenty.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 119,120

Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Razem z Zosią rozmawiają o strojach, zastanawiają się, co to jest grzech. Natalia i Ludwik próbują poradzić sobie z trudnymi pytaniami, a Kuba cieszy się, że ma za sobą przedkomunijne egzaminy i przygotowania. Dziadkowie zastanawiają się, jaki prezent kupić Kacperkowi. W mieszkaniu Tomka szykuje się wyjątkowa impreza. W pokoju Kacpra Natalia znajduje pisemko erotyczne. Stara się porozmawiać z chłopcem. Musi także zająć się Ludwikiem, który mógłby odmówić sobie wina. Gdy Tomek idzie na imieniny babci, Bolo prowadzi bujne życie erotyczne.

HBO, 19:00, Pięć filmów o szaleństwie, dramat obyczajowy

Bohaterowie wszystkich pięciu historii - Lucy, Grace, Allison, Eddie oraz Maggie - cierpią z powodu zaburzeń psychicznych, własnych bądź dotykających ich bliskich. Lucy to utalentowana studentka prawa, u której zdiagnozowano schizofrenię. Nastoletnia Grace musi poradzić sobie z osobowością dwubiegunową matki. Allison próbuje żyć normalnie pomimo choroby starszej siostry. Komik Eddie zmaga się z depresją. A Maggie powraca do domu z Afganistanu, cierpiąc na zespół stresu pourazowego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz