Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pewnego razu w Rzymie, Mroczny Rycerz, Grudniowi chłopcy)

16 Października 2013

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.

grudniowi chłopcy

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2482

Chojniccy zgadzają się zostać świadkami nowożeńców. Synowie Michała planują zakup specjalnego prezentu ślubnego dla mamy. Pieniądze mają pochodzić z aukcji zabawek. Beata wypytuje Elżbietę o dawne życie. Chce zrozumieć motywy swojego postępowania - zerwanie kontaktu z rodziną, a zwłaszcza z dziećmi. Darek wyznaje Czesi, że pożyczył pieniądze, aby zrealizować pierwszą dostawę żywności z Włoch. Arkadiusz opowiada Grażynce o pobycie w Brzezinach. Uważa, iż związku z Łucją nie da się już uratować. Agnieszka postanawia napisać petycję.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1806

Ewa spędza upojną noc z Bednarskim. Mężczyzna odwozi ją na Wspólną i czule żegna. Hofferowa jest zachwycona. Weronika pierwszy raz zostawia Kacperka pod opieką Ady. Podczas pracy Roztocka jest bardzo niespokojna o synka. Bezskutecznie próbuje się dodzwonić do siostry. Basia rozpoczyna pracę w redakcji. Kinga zapoznaje ją z zespołem. Obie kobiety udają, że nic ich nie łączy.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 988

Alina chce spędzać z wnukiem więcej czasu, nieproszona udziela Kasi porad wychowawczych. Gdy Górka próbuje delikatnie dać jej do zrozumienia, że ma już tego dość, Rybińska urządza jej awanturę. Wypadek Eryka przekreśla szanse udziału Natalii w turnieju. Dziewczyna jest zawiedziona. Wyznaje Magdzie, że będzie jej brakowało treningów, adrenaliny i emocji. Jola jest załamana niskimi zyskami, które przynosi hotel dla psów. Konstancja odwiedza Janka, oferuje mu udostępnienie ogrodu, gdzie będzie mógł przyjmować klientów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz