Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Paryż 36, Mój chłopak się żeni, Sekretarka)

29 Sierpnia 2013

Przedstawiamy najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Paryż 36

Polsat Film, 18:50, Ocalenie Sary Cain, film obyczajowy

Sara Cain pisze felietony do znaczącego portlandzkiego dziennika. Ostatnie jej artykuły rozczarowują szefa, który krytykuje pracę pisarki. Tego samego dnia Sara dowiaduje się, że umarła jej siostra. Udaje się więc na pogrzeb do Pensylwanii. Zmarła Iva, która mieszkała wśród amiszów, osierociła pięcioro dzieci. Wedle prawa opieka nad nimi przysługuje Sarze. Kobieta zabiera dzieci ze sobą, lecz te mają problemy z przystosowaniem się do wielkomiejskiego życia. Przyczyniają się to tego konsekwencje opisania ich historii w felietonach.

FilmBox HD, 19:00, Paryż 36, film muzyczny

Rok 1936. Na Germaina Pigoila, dyrektora wodewilowego teatru `Chansonia` na przedmieściach Paryża, spada seria klęsk. Opuszcza go żona, a gangster Galapiat grozi zamknięciem sceny. Pigoil znajduje wsparcie u aktywisty związkowego Milou i showmana Jacky`ego. Mężczyźni starają się tchnąć w `Chansonię` nowego ducha. Nadzieję na przełom stwarza pojawienie się pięknej szansonistki o wspaniałym głosie. Pigoil liczy, że przygotowywany z jej udziałem musical okaże się hitem. Tymczasem Douce, która wpadła w oko Galapiatowi, zakochuje się w Milou.

CANAL+, 20:00, Lep na muchy, Komedia kryminalna

Tripp jest w banku, gdy dochodzi do podwójnego napadu. Dwie grupy przestępcze niezależnie od siebie wybierają ten sam cel. Jedna grupa to zamaskowani `ninja`, druga to napastnicy w rockowych strojach. System zamyka wszystkich w budynku. Agent FBI zostaje zastrzelony, a pracownicy i klienci stają się zakładnikami. Inteligentny i wygadany Tripp nie może uwierzyć w aż taki zbieg okoliczności. Zaczyna prowadzić własne śledztwo, w którym pomaga mu jedna z kasjerek, Kaitlin.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz