Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pan i Pani Smith, Szkoła uwodzenia, Rewers)

11 Września 2013

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.

Pan i Pani Smith

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2462

Barbara zostaje zatrzymana w szpitalu na badania diagnostyczne. Pedro zamieszkuje z Rafalskim i Jaśkiem. Feliks namawia Monikę na finansowe wsparcie jego kolejnych pomysłów. Norbert czeka na Olę przed budynkiem sądu i natarczywie zaprasza na kawę. W porę zjawia się przełożony Oli i ratuje ją z opresji.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1786

Do mieszkania Zimińskich wkracza policja z wydziału antynarkotykowego. Zszokowani Danka i Marek dowiadują się, że ich córka została zatrzymana. W trakcie przeszukiwania pokoju Oli policjanci znajdują amfetaminę. Mikołaj przekonuje Nicole, że to nie jest odpowiedni moment na planowanie ciąży. W tajemnicy przed mężem Nicole wykonuje test ciążowy. Wynik jest pozytywny. Jagoda proponuje Andrzejowi tygodniowy wyjazd do Chorwacji. Brzozowski stwierdza, że to niemożliwe.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 963

Diana radzi Kasi, by zgodziła się na formalne uznanie dziecka przez Ksawerego, ale ona nadal się waha. Zostało niewiele czasu, bo stan zdrowia Ksawerego pogarsza się z każdym dniem. Olgierd zaczyna pracę w firmie Huberta. Pierwszego dnia prosi o zaliczkę. Wkrótce Klara odkrywa, że ojciec ją okłamał w sprawie swojej choroby. Bogdan i Jerzy próbują wyperswadować Magdzie związek z Krzysztofem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

jaaa
(Ocena: 5)
2013-09-11 10:50:21

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pan i Pani Smith, Szkoła uwodzenia, Rewers)

szkola uwodzenia i joe black :P:P:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1