Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Oskar i pani Róża, Chloe, Zamiana)

02 Lipca 2013

Oto propozycja stacji telewizyjnych na wtorkowy wieczór.

Oskar i Pani Róża

FilmBox Extra, 19:10 Oskar i pani Róża, dramat obyczajowy

Podsłuchawszy rozmowę między lekarzem a rodzicami, 10-letni Oskar dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Zdenerwowany chłopiec odmawia rozmowy z kimkolwiek oprócz poznanej na szpitalnym korytarzu starszej pani Róży. Kobieta z początku nie jest zainteresowana znajomością z chłopcem, jednak po pewnym czasie przekonuje się do niego. Między nimi rodzi się przyjaźń.

FilmBox Family, 19:25, Trzecie życzenie, komedia romantyczna

Pisarka Maggie Malone odkrywa w księgarni, w której pracuje, pierwsze wydanie "Wielkich nadziei" Karola Dickensa. Wierzy, że dzięki tej magicznej książce spełnią się jej trzy największe marzenia. Wkrótce, za sprawą tajemniczego dobroczyńcy, życie Maggie nabiera tempa. Z brzydkiego kaczątka przemienia się w piękną księżniczkę, która zupełnie inaczej zaczyna postrzegać otaczający ją świat. Dzięki tej cudownej odmianie Maggie zaczyna wierzyć w miłość i w bajki.

CANAL+, 20:00, Zimne światło dnia, film sensacyjny

Makler z San Francisco, Will Shaw, wybiera się na wakacje do Hiszpanii. Na miejscu czeka na niego ojciec, Martin, który pracuje dla ambasady USA w Madrycie. Podczas wycieczki łodzią rodzice Willa, brat i narzeczona brata zostają uprowadzeni. Shaw dowiaduje się, że ojciec jest agentem CIA. Porywacze chcą zdobyć teczkę, którą podobno ma partnerka Martina z CIA, Jean Carrack, lecz kobieta zaprzecza. Życie Willa jest w niebezpieczeństwie. Z pomocą Jean mężczyzna musi przeprowadzić śledztwo, odzyskać teczkę i uwolnić bliskich.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz