Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Oczy szeroko otwarte, Zgadnij kto, Wielkie kino)

19 Września 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.

Zgadnij kto

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2467

Monika robi Feliksowi awanturę w związku z jego pijaństwem poprzedniego dnia i stawia mu ultimatum. Elżbieta prosi Jerzego o interwencję w sprawie spotkań Kamili z Norbertem. Zniecierpliwiony Jerzy radzi jej nie wtrącać się do życia młodych ludzi. Darek spotyka dawną znajomą - Renatę, która skarży się na nieudane życie rodzinne. Julka dowiaduje się o rozwodzie rodziców.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1791

Wykładowca Oli daje dziewczynie do zrozumienia, że nie ma dla niej miejsca na studiach prawniczych. Konrad wyznaje Oli, że to on zgłosił policji obecność dilera na terenie uczelni. Bednarski jest wdzięczny Ewie, gdyż dzięki niej Cieślik przekonał się do dotowania fundacji. Zaprasza ją na elegancki obiad. Kinga składa rezygnację w gabinecie dyrektora. Szef jest w trakcie rozmowy z potencjalnym nabywcą ich wydawnictwa. Przedstawicielem nabywcy okazuje się Smolny.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 969

Maria informuje Martę o oświadczynach Marka. Prosi przyjaciółkę, by została świadkiem na jej ślubie. Krystyna żąda od syna, by natychmiast zerwał zaręczyny. Jest przekonana, że kobieta zmarnuje mu życie. Jaworski uprzykrza życie pracownikom i klientom klubokawiarni. Zbiera podpisy pod petycją o zamknięcie lokalu. Marlena postanawia zapisać się na kurs gotowania, by zrobić wrażenie na Danielu. Teściowie Janka wyrażają zgodę, by urządził w ich domu hotel dla psów. Jola jest załamana.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz