Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Niebezpieczne związki, Ciężko doświadczeni, Zachować twarz)

27 Sierpnia 2013

Co poszczególne stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór?

Cedar Rapids

Cinemax, 18:20, Niebezpieczne związki, dramat obyczajowy

Szanghaj, lata trzydzieste XX wieku. Mo Jieyu, jedna z najsłynniejszych dam miasta zwanego `Paryżem Wschodu`, namawia byłego kochanka, znanego playboya Xie Yifana, do udziału w okrutnej miłosnej intrydze. Xie ma uwieść niewinną i naiwną Du Fenyu, a potem ją zostawić. Sytuacja komplikuje się, gdy Xie zakochuje się w swojej ofierze.

FilmBox, 19:00, Rok pierwszy, komedia

Jaskiniowcy Zed i Oh nie należą do elity swojej społeczności. Mężczyzn nie wyróżnia ani inteligencja, ani pracowitość, ani żadna inna zaleta. Ich niefrasobliwość i brak zaangażowania w życie wioski sprawiają, że decyzją starszyzny zostają z niej wygnani. Zed i Oh rozpoczynają szaloną, pełną niezwykłych przygód podróż. Niespodziewanie ci dwaj niewydarzeni myśliwi biorą udział w najbardziej kluczowych momentach w dziejach ludzkości. Na drodze spotykają m.in. patriarchę Abrahama i jego syna, Izaaka, oraz trafiają do biblijnej Sodomy.

HBO Comedy, 20:40, Ciężko doświadczeni, komedia

Ben i Alan znają się od dzieciństwa. Łączy ich wspólna przeszłość i ogromny urok osobisty, który wykorzystują w nie do końca legalny sposób. Pewnego dnia poznają 12-letniego Kelseya. Matka chłopca nie ma dla niego czasu, nic więc dziwnego, że ten szuka towarzystwa. Szybko staje się ulubieńcem Bena i Alana, którzy postanawiają zająć się jego wychowaniem. Najpierw muszą sami dorosnąć.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz