Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Mój najgorszy koszmar, Valmont, Notatki o skandalu)

30 Lipca 2013

Przedstawiamy najciekawsze propozycje na wtorkowy wieczór z pilotem w ręku.

Mój najgorszy koszmar

HBO, 18:40, Nietykalny Drew Peterson, dramat obyczajowy

Bazująca na faktach historia szanowanego oficera chicagowskiej policji, Drew Petersona. Jego czwarta żona, Stacy, ginie w tajemniczych okolicznościach. W czasie śledztwa prowadzonego w związku z jej zaginięciem policja po raz kolejny bada okoliczności towarzyszące śmierci trzeciej żony Petersona, Kathleen. Istnieje podejrzenie, że Drew zamordował obie kobiety.

CANAL+Film2, 20:00, Mój najgorszy koszmar, komedia romantyczna

Agathe to władcza i pewna siebie dyrektorka prestiżowej fundacji sztuki współczesnej. Mieszka w centrum Paryża razem z François, obytym w towarzystwie partnerem, i ich dorastającym synem Adrienem. Podczas wywiadówki Agathe poznaje Patricka, który wzbudza jej niechęć brakiem manier. Mężczyzna okazuje się ojcem przyjaciela Adriena. Utrzymuje się z dorywczych zajęć i zasiłków, zdobyte pieniądze przepija. Pomoc społeczna planuje odebranie mu opieki nad synem. Okazuje się, że Patrick jest jedyną osobą skłonną do pomocy w remoncie domu Agathe.

HBO, 20:10, Niezwykłe życie Timothy`ego Greena, komedia

Cindy i Jim są kochającym się małżeństwem z miasteczka Stanleyville. Ich największym marzeniem jest zostać rodzicami. Niestety, lekarze nie dają im na to szans. Pewnego dnia para postanawia spisać cechy charakteru oraz wydarzenia z życia wymarzonego dziecka. Kartki wkładają do pudełka i zakopują w ogrodzie. Wkrótce potem na progu ich domu pojawia się niezwykły chłopiec, któremu z nóg wyrastają liście.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-30 16:38:59

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Mój najgorszy koszmar, Valmont, Notatki o skandalu)

A jak ktoś nie ma kablówki ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1