Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Mleko, Pogoda na jutro, Negocjator)

15 Października 2013

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!

mleko

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2481

Feliks wspomina dzieciństwo i zmarłą ciocię Halinkę, która się nim opiekowała. Jest mu wstyd, że liczył na spadek. Nie ma pomysłu, jak wytłumaczyć się Wackowi z obiecanego przypływu gotówki na kampanię promocyjną. Agnieszka drąży sprawę nielegalnej wycinki drzew. Interweniuje w resorcie środowiska. Beata i Joachim spotykają się z Jackiem w sprawie ustalania warunków rozwodu. Kinga i Mariusz proszą, by Zyta i Michał zostali świadkami na ich ślubie, który odbędzie się w Zamościu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1805

Między Zuzą a Kamilem dochodzi do różnicy zdań w sprawie przedstawienia sfałszowanego zaświadczenia w ośrodku adopcyjnym. Zuza chce zataić chorobę. Kamil nie zamierza oszukiwać. Między Hofferami dochodzi do kłótni. Ewa i Bednarski wyjeżdżają na wystawę róż. Podczas podróży Hofferowa jest zdenerwowana, lecz Tomasz szybko zyskuje jej zaufanie. Zimińscy martwią się o Olę. Postanawiają spotkać się z jej terapeutą, by dowiedzieć się, jak pomóc córce.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 987

Julita składa rezygnację z funkcji dyrektora. W trakcie wizytacji w szkole kuratorka odkrywa szereg zaniedbań, których dopuściła się następczyni Anny. Prosi, by Marczakowa wróciła na dawne stanowisko. Nazajutrz ma się odbyć turniej z udziałem Natalii i Eryka. Magda, Krzysztof, Bogdan i Irek wspierają dziewczynę, zamierzają jechać z nią do Wrocławia. Kilka minut przed wyjazdem Dagmara przynosi Natalii złe wieści. Norbert robi się coraz bardziej zazdrosny o Daniela, z którym jego żona spędza dużo czasu. Żąda, by Justyna zwolniła się z Feel Good.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz