Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Miłosne sztuczki, Randki na zlecenie, Tylko spokojnie)

22 Lipca 2013

Propozycje stacji telewizyjnych na poniedziałkowy wieczór.

Randki na zlecenie

HBO, 18:25, Niedojrzali, komedia

Giorgio, Lorenzo, Piero, Luisa, Virgilio i Francesca w szkole średniej tworzyli zespół muzyczny. Po ukończeniu nauki ich drogi się rozeszły. Dwadzieścia lat po maturze absolwenci otrzymują listy z Ministerstwa Oświaty. Okazuje się, że z powodu błędów formalnych muszą jeszcze raz zdać egzamin dojrzałości. Początkowo wszyscy są zszokowani, ale cieszą się, że spotkają dawnych przyjaciół.

FilmBox HD, 19:15, Miłosne sztuczki, komedia romantyczna

David jest przystojnym dilerem samochodowym, który zna wszystkie sztuczki potrzebne do poderwania dziewczyny. Chłopak zauważa, że jego owdowiały dziadek Joe, który mieszka w domu spokojnej starości, jest coraz bardziej samotny. David postanawia udzielić mężczyźnie kilku rad, jak zdobyć względy kobiet. Joe szybko staje się najbardziej popularnym mężczyzną w ośrodku. Tymczasem David ma problem ze zdobyciem dziewczyny, na której mu zależy. Wtedy do akcji wkracza Joe, który uczy wnuka, czym tak naprawdę jest miłość.

Cinemax, 20:00, Wieża, dramat obyczajowy

Drezno, lata osiemdziesiąte XX wieku. Christian, syn znanego lekarza Richarda Hoffmanna, pragnie pójść w ślady ojca. Okazuje się jednak, że Richard nie jest wzorem godnym naśladowania. Jego wątpliwa postawa moralna wpływa na relacje z synem i zaangażowaną w opozycyjną działalność żoną Anną. W zmieniającej się rzeczywistości rodzina Hoffmannów oddala się od siebie. Każdy z nich staje po innej stronie barykady.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz