Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Męska historia, Spacer w chmurach, Wymarzona pogoda na ślub)

26 Sierpnia 2013

Oto filmy na poniedziałkowy wieczór!

wymarzona pogoda na ślub

ale kino+ HD, 18:15, Bez duszy, komediodramat

Paul, przeżywający kryzys amerykański aktor, natrafia na artykuł opisujący firmę, której pracownicy pozyskują, zamrażają i przechowują ludzkie dusze, dając klientom szansę życia bez strachu, wątpliwości i zmartwień. Zachwycony Paul postanawia skorzystać z oferty. Wszystko komplikuje się, gdy mężczyzna próbuje odzyskać duszę i odkrywa, że zniknęła. Trop wiedzie do Rosjanki Niny, kurierki gangu nielegalnych handlarzy duszami. Okazuje się, że dusza Paula trafiła do Sankt Petersburga, a jej obecną właścicielką jest śpiewaczka operowa.

Polsat Film, 18:50, Spacer w chmurach, melodramat

Paul Sutton wraca po zakończeniu wojny do żony. Podejmuje pracę jako obwoźny sprzedawca czekolady. Podczas jednej z podróży poznaje piękną Victorię Aragón. Dziewczyna wyjawia Paulowi sekret: jest w ciąży z profesorem, który porzucił ją na wieść o dziecku. Teraz wraca do konserwatywnej, meksykańskiej rodziny i obawia się jej reakcji. Paul, poruszony dramatem dziewczyny, postanawia jej pomóc. Decyduje się udawać jej męża, który w odpowiednim czasie ją opuści. Trafia do kalifornijskiej hacjendy i ulega jej magii.

FilmBox HD, 19:35, Co takiego?, komedia

Charlie Porter, zaprzysięgły wróg małżeństwa, żyje od dwóch lat w idealnym partnerskim związku z Ashley. Poukładane do tej pory życie Charliego zostaje wywrócone do góry nogami, gdy okazuje się, że jego młodszy brat spotkał dziewczynę swoich marzeń i oświadczył się jej po 24 godzinach znajomości. Na wieść o tym Ashley zaczyna naciskać Charliego, żeby także wzięli ślub, a kiedy to nie przynosi rezultatu, stawia mu ultimatum: obrączka albo rozstanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-26 10:26:02

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Męska historia, Spacer w chmurach, Wymarzona pogoda na ślub)

spacer w chmurach! polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1