Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix Reaktywacja, Mój nauczyciel, Zeszłej nocy)

02 Maja 2013

Oto co stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór!

Zeszej nocy

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 934

Irek jest przekonany, że Natalia wiedziała o romansie Magdy z ojcem. Narzeczeni się kłócą. Matka chłopaka namawia go, by zerwał z dziewczyną. Uważa, że młodej Zwoleńskiej zależy tylko na pieniądzach rodziny. Władek prowadzi śledztwo w sprawie dotacji, które Biomer otrzymuje na badania. Jest zaszokowany wysokością tych kwot. Wkrótce Warecki wzywa go do siebie na rozmowę. Iwona jeszcze raz próbuje przekonać Agatę, że w jej wieku ślub jest zbyt pochopną decyzją. Tuż przed ceremonią dziewczyna mówi Kamilowi, że chce zaczekać z zamążpójściem.

 

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1755

Emilka ma nadzieję, że Błażej nie pojawi się na rozprawie. Chłopakowi udaje się dotrzeć na czas. W sądzie adwokat Dawida mówi coś, co powoduje, że wściekły Błażej wychodzi z sali. Marta przeprowadza się do Pawła. Woliński chce spędzić romantyczny dzień z ukochaną, ale Roman psuje te plany. Jerzy prosi wydawcę, żeby wycofał jego powieść z druku. Okazuje się, że za zerwanie umowy będzie musiał zapłacić 300 tysięcy złotych kary.

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, sezon 2, odc. 10

Kilka godzin przed wyjazdem z Rafałem Inga przychodzi do Patrycji. Wyjawia przyjaciółce, że spędziła namiętną noc z Piotrem. Obecność Stefy irytuje Zuzę. Matka i córka kłócą się na każdym kroku. Patrycja odwiedza Oliwię w szpitalu psychiatrycznym. Znajoma trafiła tam po nieudanej próbie samobójczej. Jest w depresji. Patrycja stara się podnieść ją na duchu, ale bezskutecznie. Paweł zawozi matkę na zabieg do gabinetu rehabilitacyjnego Michała. Czekając na Marię, zagaduje Sylwię. Rejestratorka bardzo mu się podoba.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-02 13:44:08

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix Reaktywacja, Mój nauczyciel, Zeszłej nocy)

www.facebook.com/pages/Stacja-Uroda/179770388846616 ZAPRASZAM DO POLUBIENIA! WSZYSTKO O URODZIE :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1