Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix, John i Mary, Drużyna marzeń)

18 Kwietnia 2013

Brak planów na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie filmowych i serialowych bohaterów!

Matrix

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2433

Ojciec Norberta dowiaduje się od Oli o zaistniałej sytuacji i postanawia porozmawiać z synem. Chłopak nadal stara się ukryć prawdę. Kiedy ojciec zdradza, iż wie o rozstaniu, Norbert wpada w szał. Swoim zachowaniem Grzegorz naraża Bognę na tłumaczenie się przed mężem. Redaktor przeprowadza rozmowę z Zytą. Informuje ją, że musi dołożyć starań i ostro konkurować z Martą, by udowodnić, iż ma lepszy warsztat. Ostrzega, że Marta ma protekcję.

TVP 1, 18:45, Wszystko przed nami, odc. 97

Marianna stara się uzyskać pozwolenie na widzenie z mężem. Prokurator nie wyraża zgody. Zdeterminowana Szawarska przypomina, że w przeszłości bliscy prokuratora korzystali z pomocy fundacji finansowanej przez Olgierda. Paweł tymczasowo melduje Starzaka w hostelu i prosi Stefana, by znalazł mu jakieś zajęcie. Waldek orientuje się, że Antoni jest właścicielem Rity i informuje Martynkę, iż muszą zwrócić psa. Agata dowiaduje się, że ukochany sprowadził zabójcę swojego ojca do `Dobrego Adresu`.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 924

Stan Kajtka stabilizuje się, lecz chłopiec spędzi święta w szpitalu. Cieślakowie odwiedzają go całą rodziną, gratulują bohaterskiego czynu. Beata przeprasza Władka za swoje zachowanie. Marta przyjmuje zaproszenie Chowańskiego na firmową Wigilię. Spotyka się to z niezadowoleniem Roberta. Piotr i Iga zabierają Ewę na święta. Walawski informuje Martę, że jego żona jest w ciąży. Rick wprowadza w życie plan zniszczenia kariery Tiny. Dziewczyna jest załamana. Kuba i Hubert wpadają na pomysł, by zatrudnić Patrycję jako menedżerkę Tiny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz