Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Margaret, Pod kreską, Rozpalić ogień)

14 Października 2013

Sprawdź, co przygotowały stacje telewizyjne na poniedziałkowy wieczór.

Margaret

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2480

Feliks wybiera się na pogrzeb cioci Halinki. Beata martwi się, że nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom emocjonalnym rodziny, przede wszystkim dzieci. Elżbieta rozmawia z córką o przyszłości rodzinnej apteki, którą mogłaby jej przekazać. Beata przypomina, że związana jest z Joachimem, który ma praktykę lekarską w Niemczech i na pewno z niej nie zrezygnuje. Chce porozmawiać z Jackiem o rozwodzie. Miłosz w towarzystwie ojca ponownie spotyka się z przedstawicielem firmy mającej zorganizować wesele. Młody Kazuń jest przerażony.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1804

Kamil dowiaduje się, że sądowne przyznanie praw do adopcji nosicielce wirusa HIV jest wykluczone. Zuza jest zdruzgotana. Wkrótce oznajmia mężowi, że wyjściem z sytuacji jest uzyskanie sfałszowanego zaświadczenia lekarskiego. Oczekuje, że Kamil zdobędzie potrzebny dokument. Basia jest zdenerwowana czekającą ją rozmową w sprawie pracy w wydawnictwie Kingi. Reżyser castingu, na którym Monika była z Kasią, proponuje Monice udział w kampanii reklamowej.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 986

Po próbie samobójczej Kinga trafia do szpitala. Anna podnosi na duchu załamaną dziewczynę, a jej matce obiecuje, że prześladujący ją chłopcy zostaną ukarani. Julita zaczyna upatrywać w Annie wroga, który chce ją pozbawić stanowiska. Władek gniewa się na Maćka, który nie chce przyjąć pracy w Biomerze. Gdy partner Cieślaka zmienia zdanie, na drodze staje kolejna przeszkoda. Justyna ma dosyć wtrącania się Joli w jej życie. Obrażona Kozłowska postanawia się od niej wyprowadzić. Norbert i Justyna decydują się zostać w Polsce.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz