Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Madagaskar 2, Mission: Impossible 3, A więc wojna)

17 Maja 2013

Oto co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.

A więc wojna

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5835

Stephanie zastaje Pam w objęciach Stephena. Jest wściekła. Próbuje tłumaczyć siostrze, że Stephen manipuluje nią i chce wykorzystać. Z kolei mężczyzna przypomina, jak Pam została zraniona przez siostrę. Brooke wciąż wspomina to, co się stało na przyjęciu. Próbuje nakłonić Ridge`a, aby kochali się w jego gabinecie, mając maski na twarzach. Ridge stwierdza, że nie ma pojęcia, o czym ukochana mówi.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 945

Kostek zapisuje Zuzę do agencji Izoldy. Tego samego dnia dziewczyna uczestniczy w castingu. Przypadkiem słyszy, że mimo ciekawej urody nie ma szans, bo jest za gruba. Justyna zwierza się Joli, że jej małżeństwo z Norbertem przechodzi kryzys. Dziewczyna postanawia przedłużyć pobyt w Polsce. Justyna i Daniel spędzają razem wieczór. Alina wyznaje Kasi, że Ksawery poddał się i nie chce walczyć z chorobą. Prosi dziewczynę o pomoc w namówieniu syna na wyjazd do Rosji na konsultację z wybitnym specjalistą.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.97, 98

Natalia i Ludwik zdecydowali, że kupią Tomkowi samochód. Kierując się własnymi kryteriami, syn staje się posiadaczem miniwana. Ośmiesza się tym w oczach ojca, ale koledzy Tomka są zachwyceni jego wyborem. Kacper stara się dowiedzieć, jak radzić sobie w szkole z dokuczaniem ze strony starszych kolegów. Kuba i Piotrek podstępem przekonują Ludwika do udzielenia zgody na wyjazd na biwak. Boski z Kubą i Tomkiem trenują odporność na ból.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-17 08:19:02

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Madagaskar 2, Mission: Impossible 3, A więc wojna)

a więc wojna- świetny film, bardzo mi się spodobał polecam wszystkim

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-17 10:45:51

mój ulubiony film ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
poc
(Ocena: 5)
2013-05-17 00:47:21

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Madagaskar 2, Mission: Impossible 3, A więc wojna)

Bardzo lubię Reese Witherspoon i długo bałam się obejrzeć "A więc wojna", bo zapowiadało się, że będzie bardzo średnim filmem, a okazał się całkiem fajną komedią. Jeśli ktoś lubi powolne, ambitniejsze kino to Broken Flowers, chociaż mi akurat totalnie nie przypadł do gustu, recenzja na Pocahontas Recenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1