Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Los Numeros, Ajami, Chłopaki też płaczą)

24 Października 2013

Oto, co przygotowały poszczególne stacje telewizyjne na czwartkowy wieczór z pilotem w ręku.

los numeros

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2487

Czesia żali się Grażynce na męża. Podejrzewa, że łączy go z Renatą coś więcej niż tylko interesy. Lubiczowa radzi, by obdarzyła Darka większym zaufaniem. Mimo próśb Elżbiety Beata decyduje się wrócić z Joachimem do Niemiec. Julia robi Krzysztofowi scenę zazdrości. Na prośbę Feliksa Wacek odbiera album ze zdjęciami po zmarłej ciotce Halinie. Podczas wspólnego oglądania zdjęć mężczyzna rozpoznaje matkę na fotografii. Leszek prosi Marczyńskiego o spotkanie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1811

Żaneta i Nikita spotykają na trasie Mira i Wojtka podczas ostatniego treningu przed rajdem. Szulcowa chowa się na tylnym siedzeniu. Z ukrycia wysłuchuje złośliwości, jakimi obrzucają się Wojtek i Nikita. Kazik ma dość częstych wizyt Igora. Zaczyna szukać mieszkania dla siebie, Magdy i Julki. Magda kategorycznie odmawia przeprowadzki. Po przemyśleniu prosi Nowaka, by częściej zabierał Julkę do siebie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 994

Sabina jest załamana włamaniem do salonu. Kradzież sprzętu uniemożliwia jej otwarcie kosmetycznej części zakładu. Kordian podejrzewa, że Tomala stoi za napadem. Drugim podejrzanym jest Michał Jeleń. Iga proponuje Marcie, by na czas urlopu macierzyńskiego zastąpiła ją na stanowisku redaktor naczelnej `Kobiety`. Walawska mówi Dąbrowskiemu, że dostała propozycję pracy w innym miejscu. Stefan oświadcza się Walerii. Górka informuje Oksanę, że chce się rozwieść. Kobieta prosi go, by wstrzymał się z tym do czasu przyznania jej obywatelstwa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz