Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Łatwa dziewczyna, Za szybcy za wściekli, Ja ty i on)

17 Kwietnia 2013

Oto najciekawsze propozycje na dzisiejszy wieczór.

łatwa dziewczyna

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2432

Podczas spotkania z ojcem Norbert chwali się osiągnięciami na uczelni i propozycją stypendium, ale nie wspomina o rozstaniu z Olą. Po południu jedzie do sądu i czeka, aż ukochana skończy pracę. Dochodzi do szarpaniny. Widząc, co się dzieje, Rafał staje w obronie dziewczyny. W trakcie realizacji pierwszego odcinka nowego programu dochodzi do nieporozumienia między Zytą i Martą. Chojnicka żali się Michałowi na nieuczciwe postępowanie Marty i obawia się, że nie dostanie angażu do kolejnych odcinków.

TVP 1, 18:45, Wszystko przed nami, odc. 96

Podczas rozprawy Starzak przyznaje się do kradzieży przewodów z firmy byłego szefa. Paweł stara się wybronić Antoniego, wykazując, że ten przywłaszczał sobie cudze mienie z nędzy spowodowanej nieterminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Agata ma żal do ukochanego, że zaniedbuje ją przez nadmierne zaangażowanie w proces Starzaka. Basia jest zazdrosna, gdy Leszek z zainteresowaniem ogląda się za Kariną. Wraz z Agatą proszą Janka, by rozmówił się z prostytutką. Wojtek kłóci się z Pawłem, który zamierza ostro zaatakować Olgierda.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 923

Zrozpaczeni Władek i Sabina szukają Kajtka, który nie wrócił na noc do domu. Jeden z tropów prowadzi do starej fabryki. Władek zastaje na miejscu Krystiana. Chłopiec wyznaje, że zamknął Kajtka i Hanię na dachu. Po nocy spędzonej na mrozie dzieci są w złym stanie. Do Zwoleńskich i Marczaków docierają niepokojące wieści - ciąża Julii jest zagrożona, dziewczyna będzie musiała leżeć do czasu rozwiązania. Małgorzata postanawia jechać do Włoch, by zaopiekować się synową. Jola postanawia wprosić się na Wigilię do Grzelaków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz