Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Komórka, Polak potrzebny od zaraz, Prorok)

14 Maja 2013

Co stacje telewizyjne proponują nam na dzisiejszy wieczór?

Komórka

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2445

Mariusz odwiedza Kingę z bukietem kwiatów. Zamierza zwierzyć się Michałowi, że jest poważnie zainteresowany jego byłą żoną i dowiedzieć się, czy on ma coś przeciwko. Kinga również planuje poradzić się Michała w tej sprawie. Julia oświadcza Krzysztofowi, że przyjmie jego oświadczyny, ale najpierw powinni usunąć wszystkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia. Grażyna w towarzystwie Arkadiusza słucha skomponowanej przez niego muzyki. Wołanie Kasi o ratunek zakłóca intymną sytuację.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 942

Justyna odnajduje list, w którym Zenek tłumaczy córce, dlaczego nagle musieli z Basią wyjechać z kraju. Zapewnia ją, że są bezpieczni. Dziewczyna postanawia zostać w Polsce i poczekać na powrót ojca. Między nią a Danielem nawiązuje się nić sympatii. Ksawery mówi byłej żonie o beznadziejnych wynikach badań lekarskich. Wydawnictwu Marty i Roberta grożą poważne problemy finansowe, spowodowane pomyłką Pauliny, nowej sekretarz redakcji.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 992

Mostowiakowie są załamiani, gdy sąd wyznacza spłatę na rzecz Janki w wysokości 300 tysięcy złotych. Po rozprawie Lucjan pociesza przygnębioną kuzynkę. Marek obiecuje Mateuszowi i rodzicom, że nadal będą mieszkać w Grabinie. Marcin nadal ukrywa romans z Agnieszką. Małgosia zostaje okradziona w centrum handlowym. Traci całą zaliczkę, którą otrzymała od Korcza. Zrozpaczona szuka sposobu na zdobycie pieniędzy. Michał obiecuje jej pożyczkę. Anna i Ewa czekają przed domem na wracających z sądu Mostowiaków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz