Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Kobieta na topie, Trudne słówka, Copacabana)

08 Sierpnia 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Trudne słówka

Polsat Film, 18:20, Trudne słówka, komedia romantyczna

John Clasky jest oddanym ojcem, którego nieprzeciętne umiejętności szefa kuchni zapewniły jego rodzinie życie na najwyższym poziomie, włączając letni dom w Malibu i cudowną gosposię, Flor. Piękna Meksykanka właśnie przeprowadziła się do Los Angeles z 12-letnią córką, szukając lepszego życia. Gdy podejmuje pracę i wprowadza się na lato do państwa Claskych, nie zdaje sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwa czekają na nią ze strony bogatych, ekscentrycznych Amerykanów. Różnice kulturowe prowadzą do serii zabawnych nieporozumień.

FilmBox, 18:50, Wszystko gra, thriller psychologiczny

Magnat przemysłowy Alec Hewett ma dwoje dzieci - syna Toma oraz córkę Chloe. Hewettowie należą do londyńskiej elity wpływowych, dobrze urodzonych i zamożnych ludzi. Kiedy Chloe zakochuje się w przystojnym instruktorze tenisa, pochodzącym z irlandzkich nizin społecznych, ojciec dziewczyny postanawia pomóc chłopakowi w awansie. Początkowo Chris jest zachwycony lukratywną posadą i małżeństwem, lecz niebawem życie, o którym zawsze marzył, zaczyna go nudzić. Wdaje się w romans z dziewczyną Toma, Nolą Rice.

FilmBox Family, 19:00, Punkt widzenia, dramat obyczajowy

Reporterka telewizyjna, Kelly Faraday, po zawodowych niepowodzeniach marzy o tym, aby wrócić do rodzinnego miasta w Nevadzie. Kobieta wraz z nastoletnią córką Kamillą wyrusza w podróż do domu. Po przybyciu na miejsce odkrywa, że miasto zmaga się z wielką suszą. Matka Kelly, Ruth, wszelkimi siłami próbuje ratować rodzinne ranczo i powstrzymać budowę kasyna, która zagraża miejskiemu zaopatrzeniu w wodę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz