Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ki, Moja super eksdziewczyna, Niesamowici bracia Bloom)

17 Października 2013

Spędź czwartkowy wieczór przed telewizorem!

Ki

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2483

Paweł odwiedza żonę w szpitalu. Dowiaduje się, że jej stan nagle się pogorszył i umieszczono ją w izolatce. Elżbieta bardzo stara się pomóc córce przywrócić pamięć, opowiada jej o rodzinie, pokazuje zdjęcia, ale skutki są mierne. Po rozmowie z Joachimem Beata informuje Chojnicką, że jeśli nie nastąpi poprawa pamięci, to wkrótce wyjedzie do Niemiec. Bogna ma kłopot - spółdzielnia, od której wynajmuje lokal, nie chce przedłużyć z nią umowy. Spóźniony Darek dostaje ostrą reprymendę od Moniki. Humor poprawia mu pojawienie się Renaty w lokalu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1807

W redakcji wyszło na jaw, że Basia i Kinga są przyjaciółkami, co diametralnie zmienia nastawienie redaktorów do nowej koleżanki. Monika prosi Żanetę i Ewę, żeby przekonały Damiana do jej udziału w reklamie. Cieślik ulega namowom kobiet. Ada jest bardzo zadowolona, że oboje z mężem mają pracę w Warszawie. Entuzjastycznie opowiada Weronice o planach wynajęcia mieszkania.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 989

Bartek oznajmia matce, że żeni się z Asią. Przyszła synowa nie podoba się Walerii. Kobieta postanawia spotkać się z dziewczyną i dowiedzieć się, dlaczego tak jej pilno do zawarcia małżeństwa. Marta musi iść do pracy, ale nie ma z kim wysłać Ewy na szkolne przedstawienie. Prosi Roberta o pomoc. Jest zaskoczona jego chłodnym podejściem do rozwodu. Rozkojarzona popełnia w pracy szereg błędów. Dąbrowski jest na nią wściekły. Rada pedagogiczna ma zdecydować, jaką karę dostaną Łukasz i Oskar.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-10-17 19:54:37

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ki, Moja super eksdziewczyna, Niesamowici bracia Bloom)

'Ki' to najbardziej irytujący film,jaki oglądałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1