Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Katyń, Siostra twojej siostry, Londyński bulwar)

23 Lipca 2013

Te filmy możecie obejrzeć we wtorkowy wieczór!

Mój przyjaciel delfin

HBO, 18:15, Mój przyjaciel delfin, film przygodowy

Jedenastoletni Sawyer wraz z matką ratują Winter, młodą samicę delfina, która straciła płetwę w rybackiej sieci. Winter zostaje umieszczona w morskim akwarium, gdzie opiekuje się nią doktor Haskett. Dzięki troskliwości pracowników akwarium i Sawyera Winter stopniowo odzyskuje radość życia. Chłopiec bardzo chce, aby znowu mogła pływać. Prosi o pomoc znanego biologa i protetyka - doktora McCarthy`ego. Ten konstruuje dla Winter sztuczną płetwę.

CANAL+, 20:00, Prezent ślubny, komedia

Tim postanawia ożenić się z uroczą Saskią. Rodzina wybranki jest majętna - jej matka, Alex, wyszła za milionera. Ona też przejmuje dowodzenie przygotowaniami do ceremonii. Brat Tima, podróżnik Raif, ma być drużbą. Chce dać w prezencie młodej parze ślubny film wideo nakręcony w konwencji mockumentu. Okazuje się, że Raif pamięta Saskię z liceum jako szaloną imprezowiczkę. Podczas przygotowań do ceremonii oboje mają czas, by odświeżyć wspomnienia. W dniu ślubu kamera rejestruje sceny, które nie pasują do filmu o zakochanych nowożeńcach.

Polsat, 20:10, Azyl, thriller

Do luksusowego domu w centrum Nowego Jorku, należącego dawniej do ekscentrycznego milionera, wprowadza się Meg Altman z córeczką, Sarą. Oprócz niezliczonych pokoi i zakamarków w mieszkaniu znajduje się `azyl` - opancerzone, zamykane na elektroniczny zamek pomieszczenie, w którym można schronić się na wypadek niebezpieczeństwa. Już pierwszej nocy Meg i córka muszą z niego skorzystać, ponieważ w domu pojawiają się włamywacze. Okazuje się jednak, że celem rabusiów jest schron, w którym zmarły milioner ukrył coś cennego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz