Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Karmel, Coś wisi w powietrzu, Goodbye Lenin)

22 Sierpnia 2013

Przedstawiamy najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

Karmel

Polsat Film, 19:00, Tron Syreny, dramat obyczajowy

Wydaje się, że Jessie niczego w życiu nie brakuje - jest piękna, ma ładny dom i kochającego męża, który jest przystojnym, zaradnym mężczyzną. Gdy pewnego dnia zaczyna chorować jej matka, Jessie odwiedza miejsce, w którym spędziła dzieciństwo. Chce się dowiedzieć, co spowodowało dziwne zachowanie starszej pani, która w trudnych do zrozumienia okolicznościach odcięła sobie palce u rąk. W rodzinnych stronach Jessie na nowo odkrywa miłość do sztuki, poznaje prawdę o swojej przeszłości i nieoczekiwanie dla siebie - zakochuje się w zakonniku.

TVN 7, 20:00, Grease II, komedia muzyczna

Rok 1961. Michael Carrington rozpoczyna naukę w szkole Rydell High. Chłopak zaczyna się interesować atrakcyjną Stephanie Zinone, przywódczynią żeńskiej grupy Pink Ladies. Dziewczyny spotykają się tylko z rówieśnikami z gangu T-Birds, jeżdżącymi na motorach. By zwrócić na siebie uwagę Stephanie, Michael kupuje motocykl. Tymczasem T-Birds stają do rywalizacji z konkurencyjnym gangiem. Wtedy pojawia się tajemniczy jeździec, który pokonuje wrogą bandę. Od tej pory Stephanie myśli tylko o nieznajomym.

Cinemax , 20:00, Ptactwo powietrzne, dramat obyczajowy

Lyman jest samotnikiem, który pracuje nocą, patrolując okolice autostrady. Pewnego razu do jego przyczepy wlatuje egzotyczna, zielona papuga, która potrafi mówić. Zaintrygowany Lyman postanawia odnaleźć jej właścicieli. W trakcie poszukiwań poznaje bibliotekarkę Fionę. Wspólnie usiłują poznać historię zabłąkanej papużki. Między Lymanem i Fioną wkrótce rodzi się sympatia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Adelka
(Ocena: 5)
2013-08-22 20:41:48

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Karmel, Coś wisi w powietrzu, Goodbye Lenin)

god bye lenin- jeden z lepszych niemieckich filmów, nie nazwałabym tego komedią, aczkolwiek warto obejrzeć:).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1