Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ile waży koń trojański?, Agent XXL2, Kieł)

03 Października 2013

Oto najciekawsze propozycje na czwartkowy wieczór.

Ile waży koń trojański?

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2475

Czesia uświadamia męża o micie zdrowej żywności i udowadnia mu, że wszedł w bardzo niepewny biznes. Darek poprawia sobie humor spotkaniem z Renatą i wspólnym wyjściem do kina. Chojniccy z wnukami i Rafalskim planują wyjazd do Berlina na spotkanie z Beatą. Monika kolejny raz odwiedza Wacka w pracy, ale nie zastaje szefowej w biurze.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1799

Jeden z pracowników Kingi zarzuca jej niewłaściwe traktowanie podwładnych. Kinga żali się Basi. Bratowa również jest w złym nastroju. Przekonała się, że nie może zdobyć wymarzonej pracy, bo nie mieści się w granicach wiekowych. Oli nie podoba się w ośrodku odwykowym. Podczas kolejnego spotkania Karina, jedna z uczestniczek, pokazuje jej sposób, jak skrócić terapię. Problemy Bogdana z dziećmi nawarstwiają się. Na domiar złego senator Krupski robi mu awanturę. Nie życzy sobie, by Berg ze względu na dzieci zaniedbywał obowiązki.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 979

Kasia prosi Bartka i Marlenę, by zostali rodzicami chrzestnymi Ksawerego. 7iO6FKj1Q97 Stefan nie akceptuje jej wyboru. Uważa, że oboje są nieodpowiedzialni i będą dawać wnukowi zły przykład. Bartek pracuje jako masażysta reprezentacji siatkarek. Młode zawodniczki nie traktują go poważnie i wyśmiewają za plecami. Malwina zauważa, że Jarek często zabiera Kacpra do ośrodka terapeutycznego. Razem z Jerzym udaje się do instytutu, by sprawdzić, czy chłopcu nie dzieje się tam krzywda. Tomala, majster, który zajmował się remontem salonu fryzjerskiego, znika bez wieści. Róża kontaktuje Sabinę z Michałem, który podejmuje się dokończenia prac. Niestety Sabina zawsze próbuje postawić na swoim i wkrótce dochodzi między nimi do spięcia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz