Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hawaje, Oslo; Gazu, mięczaku, gazu!; Kochaj i tańcz)

26 Września 2013

Oto co przygotowały stacje telewizyjne na czwartkowy relaks przed telewizorem.

Kochaj i tańcz

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2471

Krystyna wraca do zdrowia po przebytej chorobie spowodowanej meningokokami. Alicja odwiedza koleżankę. Wiesław przychodzi do domu Stasi i Jeremiasza. Pragnie, aby poznali wybrankę jego serca, Wandę. Elżbieta ponownie zauważa obcego mężczyznę kręcącego się w pobliżu posesji. Późnym popołudniem nieznajomy puka do drzwi i zaprasza Lubiczową do samochodu, z którego wysiada Beata.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1795

Zuza zwierza się Magdzie z marzeń odziecku. Jest świadoma, że kolejne poronienie stanowi zagrożenie życia. Niemniej nie zamierza przerwać ciąży. Prosi Kamila o poważną rozmowę. Kasia jest rozczarowana zachowaniem Dominika. Bogdan martwi się o córkę, lecz nie potrafi jej pomóc. Andrzej idzie na pierwszą rozmowę w sprawie własnego projektu domu. Po powrocie oznajmia Jagodzie, że pokłócił się z inwestorem i złożył rezygnację.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 974

Jola zauważa, że jej córka i Daniel mają się ku sobie. Próbuje ich zeswatać. Justyna jest wściekła na matkę za wtrącanie się w jej sprawy. Daniel pociesza zdenerwowaną dziewczynę. W trakcie treningu Dagmara doznaje poważnej kontuzji. Eryk proponuje Natalii, by zastąpiła jego partnerkę podczas turnieju tanecznego. Kasia informuje Alinę, że postanowiła zrzec się spadku po Ksawerym. Rybińska stara się namówić ją do zmiany decyzji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1