Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hancock, Idlewild, Lokator)

27 Maja 2013

Ciężki początek tygodnia? Oto filmy, które pozwolą ci się odprężyć.

Idlewild

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2452

Eugeniusz przywozi nieprzytomną Małgorzatę do szpitala. Obawia się, że targnęła się na życie z jego powodu, zażywając dużą ilość środków nasennych. Mężczyzna uświadamia sobie, iż nie potrafi zostawić Małgorzaty. Leszek szuka kontaktu z Marczyńskim. Ma nadzieję, że pomoże mu dotrzeć do miejsca, gdzie kiedyś ukrył pieniądze. Podczas rozmowy z siostrą Ola zdradza sekret Rafała. Barbara spotyka się z detektywem Bogdanem Sawickim i decyduje się na wyjazd do Meksyku. Arkadiusz opowiada synowi o postępach Julii w rehabilitacji.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 951

Justyna i Daniel zbliżają się do siebie. Róża proponuje córce Zenka pracę w `Feel Good`. Natalia się cieszy, że kłopoty ma za sobą. Biorąc pod uwagę zeznania Darii, sąd uniewinnia ją i Irka od zarzutu handlu podróbkami odzieży. Bogdan spotyka Alicję. Idą razem na kawę. Bardzo dobrze się czują w swoim towarzystwie. Anna przypadkowo ich widzi. Podejrzewa, że Bogdan ma romans z Alicją. Olgierd nadal udaje chorobę, by wzbudzić litość Klary. Hubert i Ilona próbują uzmysłowić dziewczynie, że ojciec nią manipuluje.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 995

Małgosia umawia się na rozmowę z Kaletą. Odkrywa, że jej dług urósł. Mały Wojtek miał wypadek, trafia do szpitala z rozciętą głową. Holtz znów spotyka się z Budzyńskim. Otwarcie grozi prawnikowi. Wojdas chce współpracować nie tylko z Andrzejem, ale też z Martą. Jeśli sędzia odmówi, Łukaszowi może przydarzyć się wypadek. W Grabinie Anna namawia Marka na rodzinny weekendowy wyjazd do spa. Ewa zaprasza przyjaciela do kina. Mostowiak zdaje sobie sprawę, że obie kobiety o niego rywalizują. Kwaśniakowa nadal próbuje zdobyć uczucie Kolędy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pp
(Ocena: 5)
2013-05-27 01:39:27

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hancock, Idlewild, Lokator)

"Upadek" z Michaelem Douglasem na tvn7. Ma 7,8 na filmweb, dobry kryminał. Tylko najlepsze filmy na cały tydzień na Pocahontas Recenzuj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1