Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Gdyby słońce było bogiem, U pana Boga w ogródku, Maraton tańca)

05 Sierpnia 2013

Co przygotowały stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór?

U Pana Boga w Ogródku

Polsat Film, 19:05, Gdyby Słońce było bogiem, film obyczajowy

Jamie Spagnoletti pracuje jako pielęgniarka na oddziale intensywnej terapii. Pewnego dnia, gdy podczas dyżuru pomaga pacjentce, umiera jej ojciec. Jamie traci motywację do pracy i życia. Jest zła na starszą panią, która w krytycznym momencie zaprzątała jej uwagę, przestaje lubić pracę, popełnia kilka błędów, za które zostaje przeniesiona na inny oddział. Tu pod jej opiekę trafia umierająca na raka pani Eisenbloom. Jamie początkowo traktuje starszą panią z chłodną rezerwą, z czasem jednak zaczyna uczyć się od umierającej kobiety, jak żyć.

TVN 7, 20:00, Alarm dla Paryża, film katastroficzny

W Paryżu strajk służb oczyszczania miasta pogrąża stolicę w chaosie. Stosy odpadków zalegają ulice, dlatego wkrótce pojawiają się szczury. Laurence Renoux, szefowa oddziału chorób tropikalnych i zakaźnych paryskiego szpitala, musi opanować epidemię nieznanej choroby. Szybko odkrywa związek między wirusem, który atakuje coraz więcej osób, a wciąż rosnącą liczbą szczurów. Wydarzenia nabierają tempa, gdy Laurence dowiaduje się, że jej córka Lola została zaatakowana przez gryzonie.

CANAL+ Film, 20:00, Obywatelka Jane, film kryminalny

Zadowolona z życia atrakcyjna wdowa z San Francisco, Jane Alexander, od sześciu lat spotyka się z przystojnym Tomem O`Donnellem. Sielankę przerywa wiadomość o śmierci ukochanej ciotki Jane - zamordowanej w San Jose sędziwej Gertrude McCabe. Jane wynajmuje detektywa, Jacka Morrisa, by rozwiązał tajemnicę zabójstwa. Ten oznajmia, że mordercą jest O`Donnell. Tymczasem Tom zniknął z wyłudzonymi od Jane pieniędzmi. Kobieta i detektyw ruszają jego tropem. Spryt i wytrwałość Jane zaskakują policję oraz prawników.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz