Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dziewczyna z Monako, Ach to libido!, Prawo zemsty)

29 Października 2013

Spedź ten wieczór przed telewizorem!

ach to libido

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2489

Leszek tłumaczy się Bognie ze spotkania z Agatą. Utrzymuje, że łączą ich tylko interesy, które podejmuje dla dobra rodziny. Jakubowski ponownie odwiedza Marczyńskiego, zarzucając mu zagarnięcie pieniędzy ukrytych na działce. Miłosz dowiaduje się o pewnej dziewczynie, która zaszła w ciążę podczas jednej ze studenckich imprez, w której on również uczestniczył. Teraz studentka szuka ojca dziecka. Wszelkie poszlaki wskazują na młodego Kazunia. Martyna informuje Maćka, że poznała nowego mężczyznę i jest nim zafascynowana.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1813

Gnębiciele Franka zmuszają go, by im pokazał, jak zmienić oceny w elektronicznym dzienniku szkoły. Wojtek jest obrażony na żonę. Uważa, że został oszukany. Żaneta zauważa, że męża najbardziej boli przegrana w zawodach. Zuza i Kamil decydują się na adopcję Uli. Dziewczynka choruje na cukrzycę. Tego samego dnia młodzi Hofferowie dzielą się nowiną z Romanem i Honoratą. Ojciec Kamila jest w szoku.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 997

Maria, Marek, Teresa i dzieci przyjeżdżają z Finlandii. Wizyta Krystyny zakłóca radosną atmosferę przygotowań do ślubu. Między matką a synem dochodzi do konfrontacji. Kordian chce na własną rękę złapać złodzieja, który okradł salon Sabiny. Kajtek postanawia mu pomóc. W trakcie prowokacji dochodzi do wypadku, chłopiec zostaje ranny. Waleria i Bartek jadą na obiad do rodziców Asi. W trakcie ich nieobecności Stefan dowiaduje się od Kasi, że Oksana szuka pracy. Angażuje się w pomoc dla żony. Ślub Marii i Marka może nie dojść do skutku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz