Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dziewczyna z Jersey, Druhny, Ranczo Wilkowyje)

15 Lipca 2013

Oto propozycje stacji telewizyjnych na poniedziałkowy wieczór.

Dziewczyna z Jersey

ale kino+ HD, 18:10, Paradise Now, dramat kryminalny

Palestyńczycy Khaled i Said przyjaźnią się od dzieciństwa. Ich dorosłe życie przypada na czasy zaognionego konfliktu miedzy Palestyną a Izraelem. Mężczyźni podejmują się przeprowadzenia samobójczego zamachu w Tel Awiwie, którego celem mają być żołnierze armii izraelskiej. Noc poprzedzającą operację spędzają z rodzinami. Następnego dnia zostają odwiezieni do granicy z Izraelem. Niestety, akcja nie przebiega zgodnie z planem. Przyjaciele zostają rozdzieleni. Zdani na siebie, zastanawiają się nad sensem wykonywanej misji.

FilmBox, 19:00, Dziewczyna z Jersey, komedia

Ollie Trinke ma dobrą pracę, kochającą żonę Gertie i właśnie oczekuje narodzin dziecka. Niestety, wydarza się tragedia - Gertie umiera podczas porodu. Z dnia na dzień Ollie staje się samotnym ojcem. Wymawiając się obowiązkami zawodowymi, podrzuca dziecko ojcu, wdowcowi mieszkającemu w New Jersey. Ten, widząc, że syn oddala się od małej, nie okazuje jej miłości ani zainteresowania, podstępem zmusza go, by zajął się córeczką. Ollie z konieczności porzuca pracę i Nowy Jork. Zamieszkuje w Jersey. Siedem lat później poznaje Mayę.

Cinemax, 20:00, Wódz i bocian, komedia

Owdowiały hydraulik Leo stara się znaleźć równowagę między pracą a domem. Mężczyzna chce wychować jak najlepiej dwójkę dorastających dzieci - syna Elię i córkę Maddalenę. Nie pomaga mu w tym zmarła żona Teresa, która wciąż go nawiedza i udziela mu rad. Diana, utalentowana młoda artystka, wciąż czeka na swoją szansę w życiu. Kobieta zmaga się z problemami finansowymi. Pewnego dnia drogi Lea i Diany krzyżują się w kancelarii aroganckiego mecenasa Malaffano.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz